Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért zaklatnak ilyen sokan fb-n?

Miért zaklatnak ilyen sokan fb-n?

Figyelt kérdés
Már mindent leszedtem a lapomról, profilképem sincs, de ismerősök és vadidegen emberek rám írnak, hogy ismerkednék-e velük, vagy lefeküdnék-e. Van aki elsőre megérti, hogy nem, de van aki folyton írogat, milyen sza.r ember vagyok, hogy nem akarok össze jönni velük stb... és az ismerőseimet is szóba hozzák. Már egy ideje egy nyugodt napom nem telik el ezek nélkül. Van hogy napokig be se lépek, már semmit se csinálok ott. Miért lett ilyen az oldal és miért nem hagyják abba a zaklatást?
2014. máj. 31. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Töröld magad az oldalról és lépj be "anonim" módon újra, akkor senki nem fog zaklatni.
2014. máj. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Töröld a mostani profilodat. [link]


Itt NE az inaktiválásra, hanem középtájon a törléshez vezető megfelelő linkre kattints. Ott értelemszerűen kövesd a lépéseket, és NE lépj be 2 hétig, úgy törölve lesz a profilod.


Amíg telik a két hét csinálj egy másik emailt, azzal regisztrálj be a Facebookra egy új profilt. Mielőtt bejelölsz AKÁRKIT is, menj be az adatvédelmi beállításaidba, és állítsd be hogy CSAK az ismerőseid ismerősei jelölhessenek be, minden adatodat a legkisebb láthatósági szintre, pl. posztjaid: csak ismerősök, profilképed: csak ismerősök.


Jelölj be valakit, akit be tudsz közös ismertség nélkül is (biztosan lesz ilyen a baráti köreidben), majd ezután az ő ismerőseit be tudod, ha azoknál olyan biztonságosra lenne beállítva, mint neked. NE jelölj be SENKIT, akit nem ismersz! Csak, ha tényleg ismered, és bízol is benne.


Ha így is bejelölnek, biztosan van a rosszakaróiddal közös ismerősöd.


Ha rámész a profiljukra, le tudod őket tiltani (vagy a beállításokban a tiltásnál), és így nem tudják veled felvenni a kapcsolatot.


Ha így is zaklatnak, lehet, valamelyik ismerősöd (vagy rosszabb esetben barátod) szórakozik ezzel.


Remélem segíthettem közelebb kerülni a problémád megoldásához!

2014. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Töröld magad a Face-ről,és állj neki felnőni!
2014. máj. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves első kettő! Köszönöm a válaszaitokat. Harmadik. 30 éves nő vagyok, van életemet, köszönöm. De nem tehetek arról, hogy beteg emberek zaklatnak.
2014. máj. 31. 09:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Ok nélkül??? Valami nem gömbölyű... :D (mj: Engem senki nem zaklat, szexterületén sem, pedig sk. képpel vagyok fent.
2014. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha az ismerőseidet is emlegeti és folyton zaklatnak, akkor ott a bűnös csak is egy ismerősöd lehet, akinek tetszel és nem akarsz vele komolyabb kapcsolatot.

Ha legközelebb ír, akkor csak nyugodtan válaszolt annyit, hogy az internetes zaklatást is bünteti a törvény és megteszed a feljelentést, az írt üzenetek bőven megfelelnek bizonyítéknak, az IP cím alapján meg könnyen beazonosítják, hogy ki küldte az üzenetet...

ez után tuti leáll

2014. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt aki kamu reget hozott létre és arról zaklatott. Nem tehetek arról, hogy ennyi elmebeteg van az oldalon, de persze, biztos én vagyok a hibás, miközben semmit se csinálok azon a sza.ron, csak a közeli ismerőseimnek válaszolok.
2014. máj. 31. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes engem sem zaklat senki. Nagyon sok mindent nem látnak rólam. Amúgy meg van tiltás opció, szóval lehet tiltani a zaklatókat, még azt is aki nem az ismerősöd.
2014. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!