Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy nem tudom...

Miért van az, hogy nem tudom megtartani a barátságaimat?

Figyelt kérdés
Szóval, mostanában úgy érzem a legtöbb barátom kezdett eltávolodni tőlem, nem beszélünk annyit, hiába hívom őket ide-oda vagy nincs idejük, vagy nem is válaszolnak. Szóval egy nagyon jó barátnőm van, és egyszer hangoztatta egy másik barátnőm, hogy mennyire elvagyok vele. Pedig én a többieket is szoktam kihívni a városba, vagy át hozzám filmezni de csak nagyon ritkán érnek rá, és már akkor sem olyan, mint régen. Ezért én lennék a hibás? Ezt már kb. 2 éve érzem, hogy ilyenek velem, hiába próbáltam megbeszélni velük, hogy miért van ez, hiába. Én csak szeretnék egy jól összeszokott csapatot, akikre lehet számítani, el lehet menni velük ide-oda. Min kellene változtatnom? 20/L
2014. jún. 2. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek téged, én is hasonló cipőben járok. Ugyanilyen hiányérzetem van a társasági élet terén.

Annyi különbség van csak, hogy én tudni vélem, hogy mi ennek a valódi oka. Nem velem (és a te esetedben sem veled) van itt a probléma, mindössze az történt, hogy felnőttünk, felnőttek ők is és már nekik sajnos nem a lazulás, barátokkal csavargás az elsődleges.

Mi mindössze egy picit nehezebben tudjuk elfogadni ezt a helyzetet. :) 20/F

2014. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, én ezt teljes mértékben megérteném, csak én épp azt látom, hogy ők jól elvannak nélkülem, kirekesztettnek érzem magam. És ha azt jelenti felnőttnek lenni, hogy az embernek nincsenek barátai, akkor nem akarok felnőni. :D
2014. jún. 2. 16:11
 3/5 A kérdező kommentje:
És én sem azt várnám el, hogy minden nap találkozzunk, nekem sincs időm arra. De azért néhány üzenetre lenne...
2014. jún. 2. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, hát igen, akkor ez így már egy picit kényesebb ügy.

Ez esetben vagy egy nagy beszélgetést javasolnék velük ezzel kapcsolatban, hogy akkor most mi van pontosan, vagy pedig ki kell szelektálni a hamis barátokat és új emberekkel kezdeni megismerkedni. :)

2014. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én már nagy beszélgetést kezdeményeztem, mind hiába... Úgy hogy lehet hagynom kéne a francba az egészet...
2014. jún. 2. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!