Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtartani a...

Hogyan tudnám megtartani a súlyomat?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, 165 cm és 63 kg-ról fogytam le 55-re. Egy kicsit éheztetős módszerrel, tehát csak ebédet ettem, meg reggelire gyümölcsöt, és most, hogy lefogytam egy kicsit, szeretném megtartani a súlyom. Tudom, hogy ez után szokott lenni a visszahízás. Ezt esetleg elkerülhetem példul azzal, ha fokozatosan emelem egy kicsit a napi kalóriabevitelt, vagy ez nem fog működni?

2014. máj. 26. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Az étrend alapja mindig: hús és zöldségek.


Remélhetőleg szemét hozzáadása nélkül.

2014. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

bakker, vegetáriánusként én elég szarul állok akkor...valahogy mégsem vagyok elhízva...


egyébként kérdező, vigyél be kevesebb kalóriát, mint amit elhasználsz.

2014. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Sárga Kapszulát.


Koplalni nagyon nem menő, akinek van egy minimális esze az nem fog koplalni, de vannak olyan fácánok akik mégis ezt csinálják. Már elnézést

2014. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hamburgeriánus is lehetsz ha olyan az alkatod nem fogsz meghízni.
2014. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az eredeti étrendeddel elhíztál már egyszer, vagyis ha újra visszaállsz rá, akkor mi fog történni?
2014. máj. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Vegetáriánus: nálad a zöldségek adottak ami már félig jó, potenciálisan jobb mint sok vegyes táplálkozású ember étrendje.


+ ha a hússal megegyező értékű tojást vagy halat eszel, akkor máris ugyan ott vagy mint az általánosságban ideális táplálkozás.. Ennyi.

2014. máj. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat, bár nem sokat segítettetek, és én is tudom, hogy ha visszaálok majd a régi étrendemre, akkor vissza fogok hízni, és a kérdésem arra irányulna, hogy ezt hogy tudom ELKERÜLNI?
2014. máj. 27. 15:54
 8/18 anonim ***** válasza:

A hal is hús.


Úgy tudod elkerülni, hogy van egy jó szálkásító étrended. Ha jó, akkor majd te magad nem akarsz majd lófittyfenéket enni.

2014. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha visszaállsz a régi étrendedre vissza fogsz hízni, ezt csak úgy tudod ELKERÜLNI ha nem állsz vissza. Ennél többet nem tudunk segíteni, ha ez sem érthető.
2014. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a hal mitől nem lesz hús??? nyilván nem eszem azt sem, döglött állat..tojásért se rajongok, s nem vagyok elhízva, soha nem is voltam, meg gyenge se vagyok különösebben.
2014. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!