Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet hogy az IWIW bezár...

Hogy lehet hogy az IWIW bezár a levés használó miatt, mikor sokkal kisebb oldalak meg simán elvegetálnak? L. myvip, osztalytarsam, netlog, network.hu stb

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 09:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert annak a nagy égcsoportnak aki megvette annak idején ,az iwiw által bejövő bevétel aprópénz, nem számít ,nem éri meg a vele való foglalkozást. Egy magánembernek ,vagy kis cégnek meg bőven elég lenne .
2014. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
miért nem passzolják le egy kisebb csapatnak?
2014. jún. 4. 10:14
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert az meg ciki lenne nekik,hogy megvették 1 milliárdért aztán eladják 500 ezerért. Inkább lekapcsolják.
2014. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem kell már senkinek sem.Amúgy teljesen mindegy, mert ezer másik hasonló oldal van, jobb adottságokkal.
2014. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

hát igen, de az "ezer másik oldal" együtt se ér semmit.

az ilyen közösségi oldalnak akkor van értelme ha minél többen fenn vannak egy, azaz EGY oldalon.

ha én keresek valakit, és végig kell látogatnom kismillió piti oldalt HÁTHA ott van akit keresek...

nem pálya.


mert ezer másik hasonló oldal van,

2014. jún. 4. 10:53
 6/16 A kérdező kommentje:

akkor ne adják 500.000-ért. adják jelképes 1 ft-ért!


eladják 500 ezerért

2014. jún. 4. 10:54
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Amíg egy nagyjából automatizált oldal hoz annyi reklámbevételt ami kihozza a szerverbérletet és a domainnevet és ezen felül mondjuk havi néhány 10 ezret készpénzben , akkor már megéri fenntartani . Ingyen pénz ,úgymond. De egy T csoport szintű nagyvállalatot ez nem izgat.
2014. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én eladtam volna, mint magánember.Lett volna rá vevő az biztos. De egy ilyen nagy cégnél ez presztízskérdés is már.
2014. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem lehet nagy meló átállni az IWIW-ről.Régen én is fent voltam, de még az elsivatagosodása előtt átváltottam.Nem nehéz megtalálni a másikat egy másik oldalon, egyébként facebook-on valószínűleg minden ismerősöd fent van, vagy lesz az IWIW után.
2014. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

á tényleg nem%

keress meg egy átlag Kovács Istvánt a facebookon aki budapesti, és semmit nem oszt meg idegennek magáról: se életkor, se város, se fotó semmi.

találd meg!

sok sikert!


Nem nehéz megtalálni a másikat egy másik oldalon

2014. jún. 4. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!