Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyik osztálytársam elhívott...

Egyik osztálytársam elhívott a hétvégi szülinapi bulijára, csak iszogatunk egy-páran, illene valamit vinnem?

Figyelt kérdés
Még Sosem voltam házibuliban. 18 éves lesz amúgy. Valami italt vigyek ajándékként?
2014. ápr. 11. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,illik vinni vmi italt,pogácsát vagy vmit.


Én amikor házibuliba megyek mindig megkérdezem,hogy esetleg mire van szükség,volt már,hogy vmi sós sütit hozzak inkább (lány vagyok amúgy) így azt vittem.De vittem már üdítőt,meg piát is.Mikor mit.Előtte esetleg megkérdezheted,hogy mit vigyél.Ha nem mondanak semmit,akkor is vigyél vmit.

2014. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Monsieur válasza:
100%
Pogacsat?? Gondolom nem babazsurba megy... piat vigyel :)
2014. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát valamit, valami apróságot. Egy kis gumimacit. Persze olyat amit beáztattál vodkába. :D
2014. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Igen,mi olyan házibulikat szoktunk csinálni ahol vannak sós sütik/chipszek/pattogatott kukorica üdítő és alkohol.


Nem azt mondtam,hogy jelenjen meg 2 tálca pogácsával :D

Csak,hogy pia mellé vihet akár azt is.

2014. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Monsieur válasza:
73%
Manapsag szerintem eleg cink beallitani egy hazibuliba sutemennyel... ha ehesek, rendelnek pizzat. Pia kell es gumi :D Az a jo buli.
2014. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ciki vagy nem, mi így csináljuk,de ez az én társaságom.15-20-an szoktunk lenni eddig mindenki csak díjazta ha volt vmi rágcsálni való.
2014. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!