Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tolvajkergetőknek miért lett...

Tolvajkergetőknek miért lett új Facebookja?

Figyelt kérdés

[link]

Valaki tudja?


2014. jún. 4. 23:16
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Svájci Fehér Juhászkutya Klub írta:

"Kedves Ismerőseink, Kedvelőink!

Az SFJK kerékpáros szakosztályának facebook oldalát törölték és jelenleg NINCS facebook oldala!

Az interneten megjelent új oldalak mind hamisak, az olvasóközönség megtévesztésére szolgálnak!

Szépen kérünk mindenkit, hogy NE likolja ezeket és ne osztogassa.

ISMÉTLEM!

NINCS A KERÉKPÁROS SZAKOSZTÁLYUNKNAK FACEBOOK PROFILJA!

Az eredeti oldal fejlécében ugyanis kint volt a számlaszámunk.

Ezeken a hamis oldalakon viszont nincs kint.

Az SFJK kerékpáros szakosztályának számlaszáma:

10104105-29851300-03003002

Ahová ez ismét kikerül, az az igazi oldal!

Mindenkitől türelmet és legfőképpen önmérsékletet kérünk!

SFJK elnökség"

2014. jún. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Nézzétek meg :)


[link]

2014. jún. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
Végre egy értelmes kezdeményezés (tolvajkergetők) erre támadja őket a rendszer. Nem értem komolyan. Ki és miért akar jót a bűnözőknek?
2014. jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nyilván ezek a piti kis enyveskezűek támogatják egymást. Nézd meg a rendőrség statisztikáit, akár lakesbetörésről, akár autólopásról, akár biciklilpoásról, akár utcai rablásról van szó: mind a nulla körül mozog! Ezzel szemben a Tolvajkergetők -igaz a lakosság segítségével- valóban eredményesen dolgoztak, talán ez fáj a rendszernek...
2014. jún. 5. 13:20
 15/21 anonim válasza:

Ez az új igazi face oldaluk,a többi kamu!

[link]


De itt egy videó ebben el is mondja Tomcat.


https://www.youtube.com/watch?v=HHdKsvVIYZw

2014. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

ez szörnyű, mármint amit a videóban mond

ki tudja, hogy a többi embert nem nyomozzák-e le, vagy aki a kamu oldalt lájkolta

teljesen egyetértek velük, nincs, aki megvédjen minket, ők meg legalább tesznek valamit, de a fent említettek miatt nem merem őket lájkolni, mivel nem akarom, hogy nekem ebből bármilyen negatív dolog származzon, illetve féltem a jövőbeli karrieremet is

2014. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Engem spedial blokkolt 6 órára a face, mert lájkoltam őket, majd néhány órára rá, felmehettem, de korlátoznak ki tudja meddig, mert persze semmi értesítést nem kaptam (csak a 6 órás blokkolásról) máskülömben ugye van egy új videó is azóta, a youtube csatornájukon megnézheted (tolvajkergetok)amiben elmondja, hogy megint blokkolták őket vagyis az új oldalukat , meghogy többeket is akik belájkolták (engem pl.d.u.5kor blokkoltak, de 7kor már sehol sem volt a tolvajkergetők) Másrészt a youtube is törölt ma videójukat (emiben igazán nem volt semmi agresszív) valamint a trollok feltörték az oldalukat is, de azt már korrigálták, viszont szerintem újra megteszik, de ez megint csak nem ide tartozik. Nagy nagy örömmel tölt el, hogy ennyi idióta van M.O.n, akik nagyon nem vágják hogy a tolvajkergetők értünk vannak. Sajnálom azokat a trollokat, akiket kivet a pénz és sz0patják Tomcatet, mert adományokból építi ki ezt a rendszert. A rendőrök meg az adónkból sz@rt sem csinálnak, de az rendbe van.
2014. jún. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ennyivel azért nem vágják el őket... egyre többen állunk a hátuk mögött.
2014. jún. 7. 10:12
 19/21 anonim ***** válasza:
a pénz a másik dolog: adományokból ne lehessen lebuktatni a bűnözőket, de az állampolgárok pénzéből pedig nyugodtan lehet politikusoknak, rendőröknek orgiákat tartani...
2014. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

[link]

Ez már durva... MIÉRT A BŰNÖZŐKET VÉDI A RENDŐRSÉG?! Jó tudom, pénzért, nem vagyok naív... lefizetik a rendőröket, mi állampolgàrok pedig csak reménykedhetünk, hogy nem mi leszünk a következő áldozatuk...

2014. jún. 7. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!