Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 19 éves csajszik, mennyi...

19 éves csajszik, mennyi korkülönbséget fogadtok még el? Esetleg egyénfüggő kinek mennyi a tök jó, vagy a túl sok? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés

MIN múlik még ez a dolog szerintetek?


MELYEK azok a tényezők, melyek pozitív irányba befolyásolják, hogy könnyedén elfogadjatok 10-12 évet?



2014. jún. 6. 09:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

MIN múlik még ez a dolog szerintetek?


MELYEK azok a tényezők, melyek pozitív irányba befolyásolják, hogy könnyedén elfogadjatok 10-12 évet?

2014. jún. 6. 09:52
 2/11 anonim ***** válasza:
Sem 19 éves nem vagyok, sem csajszi, de ez egyrészt függ az illető hozzáállásán, környezetén, a kinézetén (nyilván egy 20-nak kinéző harmincasnak több esélye van egy 19 éves lánynál, mint egy 50-nek kinézőnek...) illetve a két fél személyiségén.
2014. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hál' Istennek, a fiatalos kinézet igencsak megvan! A hozzáállást és környezetet viszont kifejtenéd picit bővebben?
2014. jún. 6. 10:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Hozzáálláson gondolom azt kell érteni hogy ne élj vissza azzal hogy idősebb vagy.
2014. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nézhet ki bármilyen fiatalon, nálam úgy a +6 év a maximum, esetleg +8, de azon felül nálam nem jöhet szóba senki. Ezt 36 évesen mondom, de 19 évesen is így voltam, illetve akkor még lentebb húztam meg a határt, akkor + 5 évnél max.


Ez nagyon egyénfüggő! Gondolj csak az öreg Faludy György esetére! :-)


Én egy túrán megismerkedtem egy 51 éves férfival. Annyira fiatalos kinézete volt, még a haja sem volt ősz sem, elhízott sem volt, hát azt hittem 1-2 évvel még nálam is fiatalabb! Ledöbbentem, amikor mondta, hogy 25 éves fia van, aztán kiderült, hogy ő maga 51!

Csapta nagyon a szelet, de nekem nem jött be, azok után meg, hogy megtudtam a korát, eleve tabunak tekintettem.

Egyszerűen nem és nem...


Nem is tudom mennyire helyesnek és szimpatikusnak kellene lennie ahhoz, hogy 10+ évvel páromnak válasszam?!! 19 éves koromban még ezt a kérdést sem lettem volna hajlandó feltenni.

De ez én vagyok.


Más nő meg egész máshogy gondolkodik.

Arra azonban figyelj, hogy a legtöbb nő, aki idősebb pasit választ, az azért teszi, mert az idősebb pasi általában már olyan egzisztenciával rendelkezik, hogy a nőnek a ..ggét is kinyalja, eltartja, megvesz neki mindent, amit magának nem tud megvenni...

2014. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hozzáálláson azt értettem, hogy van, akiket maga a tény zavar, hogy valaki idősebb, meg vannak, akiket önmagában ez nem. Unokatesóm például 3 év korkülönbség miatt nem jött össze azzal, akit elvileg szeretett, bár ilyen esetben gondolom, ez inkább csak elvi kérdés, illetve a környezetnek való megfelelési vágy.

Amit #4 mondott, az meg szerintem alapvető kéne, hogy legyen, korkülönbségtől függetlenül.

2014. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van úgynevezett ideális korkülönbség, mondjuk 6-8 év a fiú javára (ha az idősebb kor a "javát" jelenti:)), de szerintem, ha valaki szerelmes lesz, akkor teljesen mindegy, hogy ki hány éves. És ez a lényeg, az, hogy szerelemmel tudjon valaki valakit szeretni!!! A többi nem számít.
2014. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán, ha valakiben ilyen kérdés felmerül, hogy elfogadhatja-e az illetőnek a korát (10-12 évet), akkor megette a fene azt a kapcsolatot.
2014. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 JohniDaren ***** válasza:
Ugyan nem vagyok 19, de nekem 5évnél több nem fér bele. De ha már túl nagy és pusztító a szerelem akkor 10 év szerintem csak a fiatalos gondolkodással és életvitellel fogadható el.
2014. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont 19 vagyok, a párom 32, holnap részletesebben kifejtem ezt az egészet, mi volt nekem fontos, mi volt szempont, csak gondoltam, írok, hogy meglegyen a kérdés :)
2014. jún. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!