Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem tartjátok soknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem tartjátok soknak a 10 év korkülönbséget: 17-27?

Figyelt kérdés
Egy itteni kérdésnél a kérdező a nagy korkülönbségre panaszkodott (17L-27F), mire azt írták neki hogy ez nem sok. Én azért belegondolva kicsit érdekesnek tartom (de lehet hogy nekem túl ósdi a szemléletem, ezért teszem fel ezt a kérdést), hogy egy gyakorlatilag még gyerek lány, aki iskolába jár, épp csak "kóstolgatja az életet", együtt legyen egy olyan férfival, aki már dolgozik és akinek (elméletileg) már a családalapításon kéne járjon az esze, meg alapvetőleg, én ismerek sok-sok 16-7-8 éves lánykát és 26-7-8 éves férfit és hát...elég különbözőek, ez előbbiek kissé éretlennek tűnnek utóbbiakhoz képest. :) Mi a véleményetek/tapasztalatotok?
2014. máj. 6. 23:18
 1/10 anonim válasza:
0%
Vegyél bagettot és dugd fel
2014. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tartósra túl sok
2014. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De igen, én soknak.

Hogy őszinte legyek én is kb. ez tájt tartok, de eszem ágában sem lenne egy 17 évessel kezdeni!


Azokkal meg nem kell foglalkozni akik szerint "nem sok" azok retardáltak!

2014. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, "normál" hosszútávú kapcsolatra gondolok, nem "szekszkapcsira".
2014. máj. 6. 23:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is leírtam, hogy ismerek ilyen korkülönbséggel párokat, akik össze is házasodtak. Igaz, mára már minden elváltak...
2014. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én nem ítélkezem, biztos van olyan eset amikor nem sok, de nem ez az általános azért. ők tudják. :)
2014. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
DE, ez ilyenkor még sok.
2014. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sok de a pasi mellett ott van egy csaj akit du.ghat fiatal friss punci ennyi kivétel 1% ami komoly
2014. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Háááá xD

A dédszüleim között, 13 év van és nem láttam még olyan kiegyensúlyozott párt. És egy-két morgás volt ugyan, de több soha :D

2014. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
rohadt sok
2014. máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!