Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak? Sokak szerin...

Mit csináljak? Sokak szerin úgy nézek ki mint egy cigány (fekete haj, barnás bőr, barna szem, ), de nem vagyok az .

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Örülj neki hogy nem sápadt vagy, akin már egy kis kipirosodás is meglátszik. Ha cigány is lennél mi volna? Bekapnák a lónak...

21F

2014. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szép. Nekem meg túl fehér a bőröm, és állandóan azzal szekálnak, hogy betegnek nézek ki.
2014. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem legyen valaki túl fehér,mint egy tetves cigány....Egyébként nincs azzal semmi baj,mármint ha nem vagy az.Ha zavar akkor csinálj olyan mütétet mint anno Jacko :D
2014. jún. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

*Ne legyen már.

Elirtam sry

2014. jún. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

*inkább legyen

Hihetetlen hogy igy elrontom hajnalban XD

2014. jún. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
küldj képet privátba
2014. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért küldjek képet ???
2014. jún. 19. 18:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is barna hajam van, barna szemmel, de elég fehér a bőröm. Rajtam meg pont ezért tettek már megjegyzést. ( Ráádásul mégcsak nem is cigányok. ) Érdekes, hogy megszólnak téged, miközben egy csomóan barna bőrt akarnak, fekete hajjal.
2014. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Polipeter válasza:

mindenkiről lehet megjegyzést tenni (nagy az orra, ferde a szeme, eláll a füle stb.)

Sztem mindenkinek el kel fogadnia magát (és nekünk is másokat)

2014. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz mit csinálni.


Inkább a "sokak"-nak kéne tisztában lenni vele, hogy a lakosság vérének jó része iráni (jász, káliz, szkíta, böszörmény...) vagy sémi (zsidó) eredetű. Azoknak is volt színe. Valamint a délszláv ("ics"-es) felmenők sem feltétlenül a legfehérebbek. De "sokak" műveletlenek, erről fogalmuk sincs, és mindenkit cigánynak hisznek.


Egy turáni (avar, hun, honfoglaló ugor-magyar, honfoglaló ogur-török-kabar, kun, besenyő...) kinézetűtől meg "sokak" simán megkérdezik: melyik szülőd volt kínai, vagy melyik Szovjetisztánból jöttél?

2014. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!