Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha veszek egy iPadet menő...

Ha veszek egy iPadet menő leszek sokak szemében?

Figyelt kérdés

Az osztályban az egyik lány olyan "menő" mindneki ismeri, nem szokták szidni, sikeres, sok barátja van.

És iPaddel fényképezi magát a tükörben.

Ha veszek egyet, engem is hihetnek menőnek?

18F



2014. jún. 22. 12:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha most ezt a kérdés komolyan gondolod, akkor szerintem téged már sehogy sem nézhetnek menőnek.
2014. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Nos, nekem is van, nem vagyok tőle menő.
2014. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem leszel ettől menő.
2014. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Maximum újgazdagnak néznek ami hát nálad negatívan hathat ki mivel nem vagy menő!


Ez van nem mindenki sikeres!

2014. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
94%
Ennél lejjebb már nincsen. Fényképezd te is magadat tükörben iPaddel. LOL Attól még egy lúzernek fognak tartani.
2014. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem :D

A gazdagság, menőség, kutyapipilője etyepetye miért egyenlő azzal, hogy valaki apple terméket használ?

Azzal fényképezi magát..

Mint itt is, sok kérdés:

Ha iPhoneom van, menő vagyok?

Ha iphone...blablabla..


Az senkinek, még csak eszébe sem jut, hogy van aki azért veszi meg az iphone-t, mert megbízhatóbb, strapabíróbb?


(Azt azért halkan jegyezném meg, hogy USA-ban a iphone néptelefon, itt MO-n pedig a lányok már a logótól is nedvesek lesznek, a "srácok" pedig azt hiszik, hogy ettől most ők a helyi basszájba..vicc)

2014. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A Porsche meg népauto Németországban...
2014. jún. 22. 13:05
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
18 évesen több eszed is lehetne...
2014. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Inkább csicska leszel!
2014. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"mindneki ismeri, nem szokták szidni, sikeres, sok barátja van. És iPaddel fényképezi magát a tükörben."


Hol az összefüggés?! Sok barátja attól van, hogy jó vele beszélgetni, ennyi! Sok lány hiú és fényképezi magát a tükörben, na és? Tulajdonképpen mi fáj neked, az hogy a csaj népszerű, vagy hogy a szüleinek volt pénzük ipadre, vagy mi..?

2014. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!