Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy nő megcsalja a pasiját akkor rögtön egy utolsó k. rva mindenki szemében, de ha egy pasi csinálja ugyan ezt, akkor ő a menő gyerek? szerinted is k egy csaj csalja meg a pasiját?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Használd legközelebb a keresöt... Legalább 20 ilyen kérdés volt már -.-
2011. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Savanyú a szőlő? Egyébként ha olyan pasid volt, akiknél ez a menő, hogy megcsalnak valakit, akkor te is szánalmas vagy, hogy ilyenekkel jössz össze!
2011. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

ne sz.rt válassz "rossz helyen keresgélsz", bárki is csalja meg a másikat az egy mocsk,skib.szott.b.lf.szs.gsz.póge.iláda, röviden

ne csald meg a másikat, inkább szakíts vele ha már nem szereted!!!

2011. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
13%

Képzelj el egy kulcsot, ami a világon minden zárat kinyit... az egy elég jó kulcs, nem?

És képzelj egy zárat, amit minden kulcs kinyit... az egy rohadt szar zár, nem?

2011. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1. nem mondtam egy szóval sem hogy magamról van szó a kérdésben. ez csak egy sima kérdés volt amire nem tudom a választ magamtól, ezrt gondoltam megkérdezem másoktól.

2. szerintem nem volt benne a kérdésben hogy hol kellene erre a kérdésre vélaszt keresnem. amúgy ha már annyiszor olvastál ilyen kérdéseket, ezt miért olvastad el? annyire nincs mit kezdened az életeddel hogy ismétlődő kérdéseket keresel és válaszolsz rájuk?:S

különben ha nem tudnád mi annak az oldalnak a neve ahol vagy segítek. GYAKORI KÉRDÉSEK. ez jelenthet valamit nem gondolod?

2011. júl. 13. 23:10
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Én se értem, hogy ez miért probléma. Ha mindenkinek lenne annyi gerince, hogy ne lépjen félre, akkor nem kéne ezen agyalni. Szerintem nem k.va egy csaj, ha félrelép, max akkor, ha pénzt is kap érte, csak egy megbízhatatlan r.banc, aki nem érdemli meg, hogy szeressék. Ugyanez igaz a pasikra is, csak a r.banc szó helyére erkölcsi korlátok nélküli szemétláda kerül. Ez a kulcsos hasonlat nagyon mókás, kár, hogy kb velem egy idős poén, ezen kívül semmi értelme, és semmi köze a kérdéshez, mivel úgyis félre lehet lépni, hogy összesen azzal a két emberrel feküdtél le addigi életedben. 23L
2011. júl. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A megcsalásnál szerintem attól függ. Ha a kapcsolatával vannak gondok, akkor nem tartanám őt k.nak... Ha viszont semmi baj nincs, és egy csóknál több volt közte és egy másik ember közt, akkor annak tartanám. Az tényleg rossz, hogy a pasiknak mindent szabad, a lányokat bezzeg elítélik ezek miatt.
2011. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem itt nem a megcsalás a kérdés, mert én ilyen helyzetben mindkét nemet elítélem. Inkább az a baj, hogy ha egy csaj sok fiúval van együtt, akkor értektelen, de ha ugyanezt egy srác csinálja, az menő.Azért engem érdekelne, miért van ez így.
2015. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kell leállni ilyen nyomorék menő pasikkal, és meg van oldva kész....

De akkor is az összes csajnak az ilyen beképzelt roh4dék akasztani való bunkó f4sszopó kell

2015. márc. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt mindenki full fogyatékos. Tanuljatok meg előbb írni, aztán kezdjetek el szexelni fűvel fával. Basszus minek írom le, úgy se értik amit mondok.
2016. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!