Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak nekem tette tönkre a...

Csak nekem tette tönkre a Facebook a társasági életemet? Hogy lehet Zuckerberg oldalát megszüntetni?

Figyelt kérdés

Már fel se hívnak, csak Facebookon rám írnak a haverok, el megyünk valahova, és kaja közben beszélgettünk, és elkezdik a telefonjukat nyomogatni!folyton csipog a telefonjuk, hogy ez írt, az posztolt, azt a képet nézzem!

Csámcsognak mindenki képén...


El mentünk haverommal s városba, csináltunk egy képet a templom előtt, és már "várjál meg, csak kirakom Facebookra!"... -.-'


És már mindenhol Facebook így, Facebook úgy...

El mentünk Balatonra nyaralni, és az volt az első, hogy csináljunk képet a Balatonról, és tegyük ki facera!...


Már elég ! Én vagyok egyedül, aki nem a Facebookon éli a fél életét? Mert nagyon úgy érzem, senkit nem zavar, csak engem!

Olyan jó volt régen, mikor azt se tudták mi a Facebook!

Hogyan lehet ennek véget vetni?

Örökre a Facebook lesz a második életűk?

Hiába kerestem másik társaságot, azok is a Facebookrol dumálnak meg teszik fel a képeket, meg kiírják, hogy "megyek a busszal Budaörsre buliba"..

18f



2014. jún. 22. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Hát barátom...hasonlóképen érzek én is..

Nekem is az idegeimre mennek ezek a dolgok..de sajnos nem tudsz/tudunk rajta változtatni..éppen ezért is töröltem magam anno arról a sz@rról (amit a mai napig nem bánok)

2014. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki feljön hozzám, mindig megkérem, hogy rakja le a telefonját a polcomra, mert nem kollektívem facebookozni hívtam át. Ha elmegyünk valahova/beülünk valahova lepakoljuk az asztalra a telefonokat, és aki először elkezdi piszkálni közösségi oldal miatt, az fizet.
2014. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Ez csak romlani fog a fiatalok körében meg annál inkább. nekem is van haverom, aki beszélgetés közbe nyomogatja a telefont megbeszéltem vele, hogy akár hányszor meglátom tarkón vágom, amit mindig be is tartok, hátha lesz egyszer hatása :D Google szeműveg, egyre "okosabb" telefonok mellett az ember totál elbutul és ilyen robottá válik.
2014. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Tegnap Carbonfools koncerten jártam és két kiscsaj a koncert egész ideje alatt önfotókat csináltak és latolgatták melyik legyen fent.szerintem nem is hallották koncertet.szánalmasok voltak.

Kb.egy éve töröltem magam.

2014. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
94%

Pont tegnap untam meg azt hogy interneten több száz barátom van a valóságba meg csak pár. Elegem lett hogy facebook ismerőseim akiket ismerek is ráadásul nem köszönnek stb. És végleg töröltem magam. Bele gondolni is rossz mennyi időt eltölt egy ember ezen az oldalon ahelyett hogy a szabadba az igaz barátokkal családdal foglalkoznának. [link] Szerintem nem bánnád meg ha te is letörölnéd. Én már most jobban érzem magam hogy nem úgy kelek és fekszek hogy a béna posztokat és gagyi szelfiket nézegessem.

22/f

2014. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
így megy ez. Nekem összesen 10 (tíz) barátom van a facen:) Nem kell mindig ott lógnom.
2014. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Ismerős..Mi most voltunk Siófokon osztálykiránduláson, megérkezünk, egyesek már írták is ki, hogy "Hello Siófok :* :* :))" Persze elmaradhatatlan kellék, a kacsafejes kép sem hiányzott.

Ugyanez volt, mikor lementünk a Balatonra..Bepucsít, fénykép, megy fel facebookra. Sokan egész végig kint ültek a folyosón, és a telefonjukat nyomkodták, ahelyett, hogy jól érezték volna magukat az osztály többi részével..

Kicsit elegem van az ilyenekből, de ha csak felhúzom magam rajta, az nem változtat semmin.

2014. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem tudom, nekem normális barátaim vannak, csak otthon facebookoznak, ha eljönnek, vagy én megyek hozzájuk, nem azzal foglalkoznak. Milyen ostobaság lenne már?
2014. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

kb. 40 ismerősöm van, azok is mind partfalon kívül. Csakis egypár oldalt látogatok rendszeresen. Aki keres, az megtalál személyesen is, telefonon is, és lehet levelet is írni. Kézzel is. :)


A többi nem érdekel.

2014. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az én barátaim sem csinálják ezt. csak ne lógj velük olyan sokat, ha annyira zavar. Azért még nem ilyen az egész világ.
2014. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!