Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak nekem tette tönkre a...

Csak nekem tette tönkre a Facebook a társasági életemet? Hogy lehet Zuckerberg oldalát megszüntetni?

Figyelt kérdés

Már fel se hívnak, csak Facebookon rám írnak a haverok, el megyünk valahova, és kaja közben beszélgettünk, és elkezdik a telefonjukat nyomogatni!folyton csipog a telefonjuk, hogy ez írt, az posztolt, azt a képet nézzem!

Csámcsognak mindenki képén...


El mentünk haverommal s városba, csináltunk egy képet a templom előtt, és már "várjál meg, csak kirakom Facebookra!"... -.-'


És már mindenhol Facebook így, Facebook úgy...

El mentünk Balatonra nyaralni, és az volt az első, hogy csináljunk képet a Balatonról, és tegyük ki facera!...


Már elég ! Én vagyok egyedül, aki nem a Facebookon éli a fél életét? Mert nagyon úgy érzem, senkit nem zavar, csak engem!

Olyan jó volt régen, mikor azt se tudták mi a Facebook!

Hogyan lehet ennek véget vetni?

Örökre a Facebook lesz a második életűk?

Hiába kerestem másik társaságot, azok is a Facebookrol dumálnak meg teszik fel a képeket, meg kiírják, hogy "megyek a busszal Budaörsre buliba"..

18f



2014. jún. 22. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

Irigylem a problémádat.

Arra nem gondoltál még, hogy ne ilyen barátokkal lógj, ha idegesít? Esetleg töröld le magadat a facebookról, ha meg már megvan, akkor úgyis jó. Nekem is van sok barátom, és egyik sem lóg állandóan a facebookon, szóval embere válogatja. Egyáltalán nem mindenki ilyen, sőt, én inkább kevés embernél látom ezt a viselkedést.

Én úgy vagyok vele, hogy ha neki ez okoz örömet, hogy kiposztol valamit, akkor tegye, nem az én dolgom. Ennek ellenére nem győzködök mást, hogy hagyja abba (én se facebookozok, sosem posztoltam ki semmi ilyet), mert az ő dolga.


Szerintem ne foglalkozz vele és kész. Persze, hogy mindenhol ezt látod, ha készakarva azt figyeled, ki facebookozik és ki nem.

2014. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem Mark zuckerberg tette tönkre a társasági életedet a Facebook egy hatalmas lépés az emberiségnek és mértékkel kell használni olyan mint az alkohol, ha a barátaidnak ez nem esik le akkor idióták! Nekem minden ismerősöm fent van a Facebookon és amikor találkozunk soha nem telefonoznak és mennek fel facebookra!!!!!!!
2014. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, rettentően idegesítő. Pl.: Osztálykiránduláson is egyesek egész végig (!!) a telefonjukat nyomkodták, csak néhányan gyönyörködtünk a hegyvidék nyújtotta látképben. Azt mondják, hogy ne foglalkozzunk velük, de tényleg idegesítő, hogy egy emberhez hozzá se lehet szólni. Én a facebook oldalamat csak német tanulásra használom, sőt, már arra se, lehet, hogy nemsokára kitörlöm.
2015. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

[link]


Szép új világ!

2015. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!