Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most ezért naplopó lennék?...

Most ezért naplopó lennék? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy ‘munkahelyem‘ saját magam alakítom, heti 3 nap kapok érte kb 10000Ft-ot havonta. Van egy másik állásajánlat, ami azt jelenti, hogy többet keresnék, viszont szabad időm semmi. Nagyon félek feladni ezt az életem ami most van. Bár most sem jó, de amit most dolgozok szeretem csinálni. Tudok mellette pihenni és mindenre van időm amire kell.. ezt augusztusig nem hagyhatom abba, viszont a másik meló csak augusztusig tartana, ugyanis még tanuloknappali tagozaton. A másik állás amitől tartok, az pultos lenne. Félek, nem tudom majd az egyik melót a másik mellettcsinálni. Mit tehetnék?

A válaszokat előre köszi!



2014. jún. 23. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha diák vagy, akkor ez a fajta "naplopó" életvitel úgy hiszem bocsánatos bűn :) Dolgozol. Nem a szüleidet szapulod ha nyáron menni akarsz valahová. Szereted amit csinálsz.


Ha fenntartásaid vannak, akkor maradj a mostani életed mellett. Addig csináld azt amit szeretsz, amíg van rá lehetőséged.


Majd ha belépsz az aktív munkavállalok világába, nagy eséllyel olyan munkád lesz amit nem fogsz szeretni, persze ha a szakmádban helyezkedsz el az más.


De még diák vagy, nyár van, szóljon az életed erről :)

2014. jún. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ!
2014. jún. 23. 03:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Mármint hetente kapsz 10 ezret, vagy egy hónapra 10-et az összesen havi 12 nap munkádért?

Mert ha az utóbbi, akkor az elég kevésnek számít. Pultosként tuti többet keresnél, de olyan munkakörben dolgozz, amiben jól érzed magad, amit szeretsz. Nem kell váltani csak azért, mert valaki idegen azt várja el. Különben szerintem nyári munkának bőven elég ez a heti 3 nap. Majd ha végzel a sulival, akkor úgyis dolgozhatsz főállásban egész nap.

2014. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!