Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki nem csatlakozna hozzám...

LeftBehind kérdése:

Valaki nem csatlakozna hozzám idén Rockmaratonra?

Figyelt kérdés

Szóval úgy néz ki hogy egyedül fogok menni és Pécs egy elég hosszú utazás lesz. Jönne valaki Komáromból vagy Győrből aki szintén nem akarja egyedül átutazni a fél országot?


Ui.: Ez már a 3. ilyen kérdésem és az előző kettőt valamiért törölték. Kérem, ha ezt is törölni szándékoznak, legalább árulják el nekem hogy miért.

Köszönöm!



2014. jún. 23. 22:34
 1/3 anonim válasza:

Gyere a "rocker vonattal" ami 13:22-kor indul 7-én Kelenföldről,illetve 13:14-kor a Déliből. Azon lesz társaság, pia minden, mi is azzal megyünk :D Ne aggódj ott lesz társaság.

Én is a Komárom- Győr régióból származom ( 3 évig Győrben laktam, 1 éve költöztem Budapestre) illetve eredetileg tatai vagyok de sokat lógtam Komáromban is, főleg az Indians- ban :D

24 éves lány vagyok a párommal utazunk ketten , előző nap melózunk de nagyon szeretnénk elérni ezt a vonatot, mi Kelenföldön szállnánk fel. :D

2014. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Naggyon jó, nem is tudtam hogy megy külön járat :D Nagyon szépen köszönöm az infót!
2014. jún. 24. 17:40
 3/3 anonim válasza:
Nem külön járat, csak a vonat hátsó része van lefoglalva a fesztiválra utazónak. De fent van a honlapon is, az utazási információknál :)
2014. jún. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!