Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki az aki csatlakozna h jobbá...

Ki az aki csatlakozna h jobbá tegyük a földet a földönkívüliek segítségével?

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 22:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Ennél jobbá? Hát hülye vagy te? Orbán Viktor most csökkentette a rezsit bazzmeg, mit akarsz még?
2014. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
:D ...
2014. máj. 20. 23:13
 3/29 A kérdező kommentje:
Most komolyan!
2014. máj. 20. 23:23
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

Ha az 1-es hsz ironikus volt, akkor nagyon tetszik! :-)

Én szívesen csatlakoznék, csak sajnos ahhoz mi túl kevesen lennénk itt néhányan. Először is, maguknak a földönkívülieknek a nyilvános jelentkezése kellene, viszont nem tudom, hogy mennyire avatkozhatnak bele a mi sorsunkba közvetlenül.

Aztán valahogy össze kellene fogni nekünk embereknek globális szinten a Földet irányító hatalmi elit ellen, és meg kéne dönteni ezt az egész rendszert. De ehhez mindenekelőtt fel kellene eszmélniük az embereknek, rá kellene ébredniük az igazságra. Most jelenleg túl nagyok a különbségek minden értelemben, túl nagy a széthúzás, a tudatlanság, és sajnos ez érdeke a vezetőknek, mert ők nyilvánvalóan nem akarnak változásokat. De maga a kérdés az nagyon jó jel, arra utal, hogy egyes emberekben már megindult valami.

2014. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

:) hoppá úgy látszik másban is..jó lenne ezt tovább és végig vinni :)

ugyanis működik!!!

A kérdésem adott ! :)

és Nekik is van egy kérdésük :)

2014. máj. 21. 00:55
 6/29 A kérdező kommentje:
2014. máj. 21. 00:55
 7/29 anonim ***** válasza:
45%

csatlakozzunk!


csatlakozok!


A családommal együtt.


Na de most megyek

2014. máj. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen földönkívüliek segítségével, mert annunakikkal nem szövetkezek csak plejádiakkal !
2014. máj. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Szervusz! Én benne vagyok mit kell tennünk? :D

Üdv: J kezdő képregényrajzoló és machete gitáros GSM eladó az elbutulás kutatója.

2014. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
Sz*rok a világra. Az én életemet tegyék jobbá, pl. adjanak 5 tonna aranyat.
2014. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!