Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mondják ezt nekem?

Miért mondják ezt nekem?

Figyelt kérdés
Miért mondják nekem mindig azt a családtagjaim, hogy nyissak az emberek felé menjek oda hozzájuk kezdjek velük beszélgetni különben nehezen fogok ismerkedni és nem szerzek barátokat. Kérdem én az miért nem játszik hogy ők jönnek oda hozzám miért nekem kéne mindig?

2014. jún. 27. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?


Sajnos az, ha nem akarsz odamenni hozzájuk, látszik. Mármint a zárkózottság, ilyenkor az embernek van egy olyan kisugárzása hogy nem megy oda hozzá valaki. Ha látszik rajtad viszont, hogy jókedvű vagy, mosolyogsz, és látszik, hogy barátságos vagy akkor odamennek hozzád.

Csak ne kerülj bele egy spirálba. Pl ha egy osztályban az első napon nem mész oda senkihez, akkor azt látják hogy egyedül ülsz, nem akarsz odamenni hozzájuk, tehát ők se fognak hozzád menni, így egyedül maradsz, és később sokkal nehezebb lesz odamenni és beilleszkedni.

Nem tudom ez így érthető-e :)

2014. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos már bekerültem akkor ebbe a spirálba. Tényleg zárkózott fajta vagyok inkább. Egyébként 16. Köszönöm a válaszod.
2014. jún. 27. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!