Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mondják flegmának azt,...

Miért mondják flegmának azt, aki nem adja ki magát? Miért mondják paranoiásnak azt, aki óvatos az emberekkel,? Miért sértődik meg, az az ember, akivel nem fogunk kezet? És miért szólják meg azt, aki nem könnyen barátkozik?

Figyelt kérdés

Manapság divat szó lett a következő: Flegma,Paranoiás,Alkesz,Drogos,Bolond,Stb.

Attól mert valaki nem szívesen adja ki magát,egy közösségben,azért még nem flegma! Max zárkózott. És az,hogy manapság nem bízunk egymásban,az nem Paranoia! Mert sokszor a"Legjobb barátunk döf hátba"



#flegmáznak
2014. jún. 24. 21:28
 1/3 Presy ***** válasza:
milyen okkal jutottál erre az okfejtésre?:D
2014. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Manapság nagyon hamar és elhamarkodottan ítélnek.Olyan szavakat használnak amelyeknek nem ismerik a jelentését.

Ha va.ki olyannak ítél amiket leírtál kérdezz vissza,hogy mi alapján döntött így és ismeri-e a szó jelentését.

lehet hogy nem kapsz válaszokat, mert nem ismerik be hgoy nem tudják a szavak jelentését.

2014. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez így igaz! Manapság,vannak trendi szavak,amiket divatból szinte fosnak az emberek,és fogalmuk sincs arról,hogy mit is mondanak,csak mondják,mert divatos. Én volt hogy vissza kérdeztem,de nem tudott épkézláb mondatot adni rá. De már megszoktam,hogy szellemi csődhalmazokkal,vagy retardált agyhalott barmokkal kár vitatkozni. Amint rám anno,a suliban mondta mindig egy szőke csaj,hogy Ő szerinte Én mindig olyan "Flegma" vagyok. Mert nem válaszoltam neki olyan kérdésekre,ami szerintem nem egy idegenre tartozik.
2014. júl. 11. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!