Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te szoktál régi osztálytárssal...

Te szoktál régi osztálytárssal összefutni az utcán? Már nem fogok találkozni volt osztálytárssal?

Figyelt kérdés

Tavaly volt az érettségi, és mikor jártam gimibe mindig össze találkoztam valamelyik osztálytárssal az utcán, buszon, boltban, plázában!

De most, hogy idén már nincs iskola sose látom őket!

Igaz pár vidékre ment egyetemre, de nem mindneki, van aki még s szüleivel él.

De sosem futok össze eggyel sem sehol, a metrón, villamoson, vagy a buszon. Pedig régen gyakori volt.!


Mi ennek az oka? Már nem járnak arra fele mint régen?

Te szoktál találkozni volt osztálytárssal az utcán, boltban , metrón, buszon?

19/L



2014. júl. 1. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Már nem járnak arra fele mint régen? ...Valószínűleg ennyi a sztori.
2014. júl. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szoktam találkozni, bár az már nagyon rég volt. :)

De inkább kitekerik a nyakukat, mintsem, hogy köszönnének.

De azért büszkén ott virítok az ismerőseik között a face-n.

Jó mi?

2014. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahol lakom ide jártam általános suliba így az áltis oszt.társaimmal össze szoktam futni.


Gimibe pedig kb 20 km-el arrébb jártam,szóval teljesen más városba.Mivel abba a városba nem járok.Így egy gimis oszt.társsal sem találkozok.


Én is tavaly érettségiztem.


Valószínű,hogy más suliba járnak vagy dolgozni,más időpontban valószínű ezért nem találkozol velük.

2014. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ritkán találkozok velük, de csak köszönünk egymásnak vagy annyi se...
2014. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel a kozepiskolamat innen 1000 kilometerre vegeztem, eleg nehez lenne veluk csak ugy osszefutni :)
2014. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam, de ritkábban. Mindenkinek más az órarendje, az időbeosztása, én ráadásul Bp-n élek, sok különböző egyetemre mentünk... én pl. a kerület másik végébe jártam gimibe, azóta csak azért jártam arra, hogy a páromnak megmutassam a gimit kívülről. Még arra a buszra is csak a másik irányba szálltam fel azóta, amivel anno odautaztam rendszeresen.
2014. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én általános iskolai osztálytársaimmal szoktam néha találkozni, bár velük egy városban lakom. Középsulis osztálytársaimmal kb még soha nem futottam össze az utcán... :D csak a suliban.
2014. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!