Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Haza költöztem külföldröl...

Haza költöztem külföldröl régi barátok már nincsnek meg melozom kis fönök vagyok 1 cégnél és nem igazán megy az átálás ismerkedés terén mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Munkahelyen: legyél barátságos, nyitott mindenkivel szemben.

Máshol: járj el! Én hasonló szituációban voltam, csak én akkor költöztem külföldre. Én beiratkoztam nyelvtanfolyamra (igaz magamtól is ment volna, de olcsó volt és emberek közt voltam), eljárok könyvtárba, még van egy klub is, akik szeretnek kötni és megoszthatják egymással az élményt :D Öregesen hangozhat, de tele vagyunk 30 év alattiakkal (én 22 vagyok).

Nah most az olvasás és a kötögetés is olyan amit az ember inkább a szobájában ülve csinálna, de én megpróbáltam ezt társaságban csinálni. Legyen akármilyen elfoglalt az ember heti 2 óra szabadideje csak van. De van rajzklub is, meg informatikai is.

2014. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
19 vagyok 3 évet életm kint 1 huzamban kint isjártam suliban 1 darbig de nem tom itthon furcsa még csajal sem tudok beszéllni semmi
2014. febr. 21. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!