Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok áruló, ha szídják...

Miért vagyok áruló, ha szídják nekem valamelyik ismerősöket, én meg elmondom, hogy mit mondtak nekem?

Figyelt kérdés
Azt hittem azé mondják, hogy zavaró, és változtasson rajta az illető, csak ő nem meri mondani!

2014. júl. 1. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért baromira nem mindegy pontosan hogyan történik a dolog. Ha valaki leplezetlen, undok rosszindulattal viseltetik egy kedves barátod iránt, de előtte megjátssza a kisangyalt, gerinctelenül viselkedik, átveri, akkor nem árulás.


De sok esetben inkább arról van szó, hogy X-nek vannak bizonyos gondjai Y kapcsán, sokszor nem tudja hogy tálalja neki, anélkül, hogy megsértse, és bízva benned tőled kér tanácsot, neked fejezi ki aggályait, ilyenkor rögtön továbbadni Y-nak az egészet elég nagy gerinctelenség, pláne mert sokszor bántóbban megy át az üzenet, mint a mögöttes szándék volt.

2014. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És te úgy mondtad tovább az illetőnek, hogy xy szidott téged, mert ilyen meg olyan vagy? Vagy elmondtad a véleményed, hogy ezen és azon kéne változtatnod, mert sokaknak (nem konkrétan megnevezve) nem tetszik a viselkedésed?
2014. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hulladék vagy.
2014. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hogy xy mondta hogy idegesíted a sok beszéddel, ne beszélj sokat neki!

És jöttek, hogy áruló vagyok!

Nem akartam rosszat!

2014. júl. 1. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!