Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért árulja be sok ember a...

Miért árulja be sok ember a másikat ha az csal? Hogy direkt szól hogy "én így csináltam, Ők meg csaltak és úgy! "!

Figyelt kérdés

Akár egy osztályban mikor puskáznak, vagy csalnak, akkor négyszemközt oda megy a tanárhoz és elmondja, hogy "xy csalt!" vagy munkahelyen is lehet ez, bárhol.


Miért kell nekik beárulni a másikat?


Miért árulja be DIREKT módon ha nem kérdeznek rá akkor miért kell neki a másikat beárulni?

Magát akarja feltüntetni ma született báránynak a többi meg a fekete bárány?



2014. febr. 21. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Mert mondjuk nem tisztességes dolog, hogy valaki csalással jut előnyhöz, vagy csalással ér el jobb eredményt, mint az, aki önerejéből ér el valamit.

Ettől függetlenül az árulkodás sem egy jó szokás, de de valahol érthető. Szerintem te sem éreznéd jól magad, ha valaki nulla energiával, pusztán csalással ugyanazt, vagy még többet elérné, amit te sok óra kemény munkával.

2014. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Jaj de gyerek vagy még! Jobb ha hozzászoksz mert az életben ugyanez megy! Vagy jól tudsz csalni, vagy egy rohadt nagy spicli leszel! Ezt például egy munkahelyre értem! Valamit választanod kell mert köztes út nagyon kevés van, vagy nagy szerencse kell hozzá hogy megtaláld! Úgyhogy szokjad csak!
2014. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legnagyobb csalónak szokott lenni a legnagyobb pofája, tehát általában az árulkodó is csaló.Támadás=védekezés.

Ja és mellesleg még jó nagy seggnyalók is.

2014. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk általánosban úgy ment hogy az egész osztály csalt. Összedolgoztunk így mindig sikerült. 2 gyerek volt aki nagyon nyalta a tanárok seggét, és egyszer kétszer beköptek pár embert. Azután akár csinálták akár nem mindenki ellenük esküdött hogy látták őket csalni bosszúból.

Személyes véleményem az hogy csalni nem jó dolog, mert így magadat is átvered. Viszont aki úgy köpi be a másikat hogy a másik konkrétan nem árt neki avval amit művel (attól hogy ő 4-esre kipuskázza az anyagot attól aki meg 5-ösre tudja nem kap rosszabb jegyet) aki beköpi így a másikat az gyerekes és idióta.

2014. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!