Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tugyjka valaki véletlenül,...

Konohamaru kérdése:

Nem tugyjka valaki véletlenül, hogy a NARUTO című anime meddig fog menni? Hány részig? és én azt hallottam, hogy ugye volt a sima Anime most fut a Shippuuden és lessz ezután is egy külön fejezet? Ez igaz? Várom a hozzászólásokat, és a véleményeket!

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
pont ma jön ki az új manga...és még elég messze van a végétől...még van egy elég erős ellenség...szóval ezt még sokáig húzhatják...
2014. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a mangát még idén lezárják és az animét is végigviszik, szóval tippre jövõ év vége felé lehet a finálé.
2014. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs messze a vége. Már többször mondták,h ezév végén vagy a következő elején véget ér.


Am nem "tugyjka", hanem "tudja". Az meg,h a Shippuuden után még lesz vmi, olyan fanok szüleménye, akik létrehozták a Dragon Ball AF-ot, tehát nem, nem lesz ilyen (legalábbis a mangaka nem jelentette be)

2014. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A mangát figyelembe véve és a fillér mániát az animekésztők részéről 460 rész minimum. Most a 368-dik rész jön majd ki. Szóval van még.
2014. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ha csak az animét nézed és nem olvasod a mangát akkor spoiler jön

1. már nagyon a végénél tartunk a sztorinak. de ha nem a nagy háború után választják rögtön hokagévá hanem vmikor utána, akkor (teljesen elrontják a történetet)húzhatják még, meg ha az ellenségnek még elképesztőkk erőt adnak akkor is de az is borzalmas lenne hisz már most isteni erőt birtokol és teljesen irreális lesz az egész (már alapból elrontották a naruto-t a végére nem kellene ennél jobban)

2.ha a manga hamarosan abbamarad akkor nem lesz az animéből se új széria, ha meg folytatni akarja a mangaka az után is hogy naruto hokage lesz, vagy kikényszerítik belőle az elszakadni képtelen rajongók úgy elrontják majd mint a bleach-t (az is szépen le lett volna árva. kicsit talán szomorúan de jól. most meg hogy folytatták béna aaz egész)

bár én nem mézek dragon ball-t de azt tudom hogy ott is kikényszerítették a mangakából a folytatást.

2014. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Állítólag a mangát idén fejezik be. Az anime meg levan maradva a magától+ néha nem jelennek meg részek, mert azt mondták hogy filler már nem lesz
2014. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!