Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Velem van a gond, ha a Balaton...

Velem van a gond, ha a Balaton Soundon kiráz a hideg attól a sok suttyó paraszttól aki ott ezerrel játssza az agyát?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy X ember idegesít, hanem arról hogy úgy mindenki.

Idegesít:


a) a sok műkörmös szoliban sárgára aszalt hülye r*banc prosti

b) a sok kigyúrt IQ-zéró nagyarcú tetovált Jani

c) a sok porbafingó semmi takony kölök aki a szülő pénzén eljátsszák a menő csávót

d) a sok kikent-kifent látens bu*ze*áns

e) az önmagát továbbra is tizenévesnek hívő bőven harmincas akár negyvenes vén sz*r, akik úgy jönnek oda mintha ők is 17-ek lennének mint én

f) és egyáltalán: az a sok önmagát megjátszó és túljátszó kifelé „marha vagány és menő vagyok” Zokni Jakab és Átlagjani akik feljöttek Bivalybasznádról a tehenek mellől és először látnak fehér embert


Szívem szerint bányába az összessel aztán 100 kilós zsákkal a hátadon napi 10-12-14 órában, ha van még kedved lazázni: hát tessék, itt lehet-


Velem lenne a gond?


2014. júl. 13. 20:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Minek mész ilyen helyekre, ha utálod az ilyen embereket?!

Én pont ezért nem megyek. Az oké, hogy van egy csomó olyan banda, akikre kíváncsi lennék és a haverokkal is jól ellennék, de 30 perc sem kell ebben a tömegben és kiakadok.

Neked megéri elmenni?

2014. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Dehogyis nagyon sok ilyen ember van.
2014. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
De miért mész oda? Nekem eszembe sem jutna ilyen helynek még a közelébe se menni. Akik ilyen igénytelen szórakozásra vágynak, nyilván ők mennek oda, azok meg így néznek ki, ez ezzel jár. Aki állatkertbe jár, nyilván szereti az állatokat, azért is megy oda...
2014. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

azért mert nem tudok olyan helyre menni, ahol ne ilyen hulladék retkes parasztok lennének.

mindenütt ezek vannak.


persze a Szépművészeti Múzeumban egy kiállításon talán nem ilyenek, na de oda meg én nem vagyok való.


olyan hely nincs ahol mindenki normális mezei és nem egy rakás szar?



>>>ha utálod az ilyen embereket?!

2014. júl. 13. 21:38
 5/23 anonim ***** válasza:
Én ezért nem megyek semmiféle ilyen helyre. És b@ zmeg tök jól elvagyok, nem hiányzik az egész.
2014. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Legalábbis egy idő után, az ember már sz@ rik az egészre kb.
2014. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem veled vannak súlyos gondok. De végülis 17 vagy, még kinőheted.
2014. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem mennék ilyen fesztiválra. Teljes mértékben meg tudlak érteni.
2014. júl. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hat a soundra a suttyok mennek! Menj a szigetre, bar ott meg sok a kulfoldi (ami mondjuk sztem nem rossz), de ha valasztani kell meg mindig a volt fesztivalon volt eddig a legkulturaltbb tarsasag szerintem.

A gond az, hogy igazabol ezeket nem lehet elkerulni. Mindenhol ott vannak sajnos, mivel ok alkotjak a korosztalyt.

20L

2014. júl. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

remélem soha az életben nem fogom ezt kinőni.

ha én is ekkora gyökér leszek engedélyt adok avilágnak a kilövésemre.



Szerintem veled vannak súlyos gondok. De végülis 17 vagy,

>>>>még kinőheted.

2014. júl. 14. 07:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!