Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más emberek, pl ti milyen...

Más emberek, pl ti milyen szemmel néznétek ránk?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy a kérdés lényege igazából az hogy más hogy látna minket, de fogalmam sincs hova kéne besorolni mivel na m1...maximum kiírom újra.


Én 16 vagyok, és fogjuk rá hogy már a barátnőm pedig 13 nemsokára 14. Őt nem zavarja hogy ennyi vagyok, engem sem hogy ő annyi. Az ő anyuja pedig kifejezetten örül, szóval így családon belül nincsen gebasz. (Anyumat nem tudom, mert még nem mondtam el neki, mivel "lehet" hogy nem lesz semmi azt ja.) De ezt a többi ember milyen szemmel nézné ??? Nem mintha érdekelne igazából, csak azért mégis kicsit foglalkoztat ez az egész :D



2014. júl. 15. 08:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
A mi időnkben 13 évesen még babáztunk. ha ez csak amolyan cuki kis barátság és szó nincs szexről, akkor elfogadható.
2014. júl. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, mit csináltok?

Miyen közelről barátkoztok? És mit terveztek?

2014. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Szóval...fura elhinni, de nem olyan mint a legtöbb csaj.

Nem k_rva, nem festi magát, utálja a páwákat, szóval full normális rendes csaj, pont olyan amilyenre vágytam eddig.

Semmi olyan nincsen benne eddig (és nem is lesz) amit nem bírok, és nem tudom másoknak mi baja van vele, de szerintem rohadt jól néz ki.


Megmondtam neki is, meg hogy ti is tudjátok, nem arra hajtok hogy megfektessem.

Kapcsolatot szeretnénk mindketten, nem pedig kihasználni a másikat.

Hihetetlen hogy vannak még normális srácok akik nem arra mennek fúúúú de jóó meg minden, csak nem tudom. Mások (szerintem) megnéznének minket a korunk miatt. Igaz nem érdekelne nagyon, mert ha az akinek kell elfogad igazából lényegtelen ki mit mond, csak jó lenne tudni hogy az aki nem áll hozzánk közel ezt hogy fogadná.

2014. júl. 15. 08:52
 4/21 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat nem látok ebben. Persze lefeküdni még nem kell, de azon kívül mégis mi lenne a rossz a szerelemben? Semmi!
2014. júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Csak úgy értem hogy ugye amíg ő nem akar valamit, addig én erőszakoskodni úgysem fogok.

Csak mások meg szoktak, és kb ebből áll a világ, és ha valaki nem tudja ezeket az infókat akkor mit látna ?

2014. júl. 15. 09:05
 6/21 anonim ***** válasza:
12%
Nekem csak az a furri hogy hogy a baràtnöd anyukàja hogy engedheti meg hogy a 13 ėves kislànynak baratja legyrl foleg 16 ėves akinek màr" vannak igėnyei"egy kapcsolatban! Ez csak egy vėlemėny volt rėszemröl!!!
2014. júl. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ha ezt nem tudnám ugy nézném hogy aranyos fiatalok. főleg ha szolid lány akkor nem gondolnék semmi rosszra, ellenben ha olyan lenne akkor lehet más vélemênyen volnék
2014. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
mert miben volna jobb ha titokban csinâlná? ugyis volna pasija max nem mondja el otthon, ennyi
2014. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Még egyszer mondom: semmi rosszra nem gondolnék, és semmi rossz véleményem nem lenne. Nem tudom, mit pörögsz ennyit ezen. Egyáltalán nem nagy a korkülönbség, nem valami kirívó, megbotránkoztató dologról van szó...

Semmi említésre méltó nincs az egészben.

2014. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Értöm ^^ :D rendben :D

Köszi a válaszokat :)

2014. júl. 15. 09:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!