Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tom Hiddleston brit?

Tom Hiddleston brit?

Figyelt kérdés
Igen, utánanéztem a neten, a Starityn talaltam annyit, hogy Angliában született, de ezt az oldalt Sosem talaltam megbízható forrásnak. Azert kérdezem,mert a Thor es a Bosszuallok Ugye amerikai Filmek es ez elbizonytalanított. Nagyon koszonom a válaszokat!:)
2014. júl. 16. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Akkor miért nem néztél meg megbízható oldalakat? (wiki, imdb, meg a többi kismillió amit a google kiadott)
2014. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Wiki nem megbízható, imdb-n is csak a születés helye van, attol meg nem iztos, hogy brit. Sajnalom, hogy csak a starityt irtam példának, de igy legalabb az ilyen tudatlan bunkók oltogathatnak. Muszaj volt neked ezt a kommentet ideirnod, ahol tanácsot kertem rendes emberektol es raadasul nem is tudod, hogy miket néztem,meg a neten (jo, én is hibas vagyok mert csak azt az egyet irtam).
2014. júl. 17. 00:00
 3/3 anonim válasza:
87%

Igen,brit.


De nem értem a logikádat,egy brit nem szerepelhet amerikai filmekben vagy mi? A Bosszúállók stábjából sem amcsi mindenki,Hemsworth például ausztrál...

2014. júl. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!