Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy köszönjön egy 15 éves...

Hogy köszönjön egy 15 éves fiú egy családban lévő, de vér szerint nem rokon, körülbelül 60 éves embernek?

Figyelt kérdés
A csókolom már ilyen korban gondolom nem elfogadható... Akkor mégis hogyan? Tiszteletem? Kívánok? Vagy hogyan?

2014. júl. 20. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Viszonytól függ. Jónapot! Jó napot Feri bácsi,bár ezt kétlem...:) , üdvözlöm, üdvözletem, és az általak is jók szerintem.
2014. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
általad írtak
2014. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó napot kívánok! is teljesn mefelel, vagy simán kérdezd meg tőle, hogy hogyan köszönhetnél neki, mert kicsit zavarban vagy és csókolomot nem akarsz neki mondani. Erre biztos felajánlja, hogy mit hall szívesen...van aki pl. szervusz Pista bácsit preferál és magázódást...
2014. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gyakran látod, akkor úgy ahogy eddig, ha ritkán, vagy új a családban akkor simán mehet a tiszteletem vagy hasonló, úgyis fogja mondani, ha az nem tetszik neki és mondjuk megkér, hogy tegezd.
2014. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!