Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Merre van sok hajléktalan...

Segitsegpls kérdése:

Merre van sok hajléktalan ember Pest megyében, mer hajléktalaná vállt Bátyám (Bálika) Küldföldön tartózkodtam családomal nem voltam jobba és egyeb (Bálikával) voltam jobba és héba hóba találkozok vele mindig máshol?

Figyelt kérdés
Kérem írjátok hol érdemes keresni ! Hol van a legtöbb hajléktalan ember.Budapesten Pesten!!?

2013. jún. 27. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
A belvárosi tereknél. Nyugati, Blaha, Lehel tér.
2013. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Örs vezér tere, mert arrafelé azt hiszem, van egy hajléktalan szálló.
2013. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Holnap megyek Örs, Kaptatok egy zöld kezet:), AKI TUD MÉG ÍRJON:)
2013. jún. 27. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt vannak a listában a Bp-i szállók, én még a Keletinél nézném meg a 20-as, 30-as buszoknál (metrótól jobbra meg kell kerülni a pályaudvart) szoktak ételosztásra (vagy nem tudom mire, csak sokszor látok nagyon sokat ott valamire) várni. Sok szerencsét!

2013. jún. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kispesten is elég sok van,a kiserdőben sátraznak (52-es villamos sínek melletti részen).A 3-as villamoson is mindig találsz kettőt-hármat,a Terebesi útnál szoktak le-és felszállni.A Jahn Ferenc kórház melletti erdőben is van egy telep.
2013. jún. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megtaláltad?
2019. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!