Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az oka ennek, amikor...

Mi az oka ennek, amikor facebookon vagy akárhol máshol interneten beszélgetek emberekkel?

Figyelt kérdés

Akár olyannal akit tényleg ismerek, akár olyannal akit interneten ismertem meg, a beszélgetés folyton egyoldalú, én kérdezgetek a másiktól mindent, ő válaszolgat és ennyi. Vannak, akik bőbeszédűen, kedvesen, de a beszélgetést nem igazán éltetik, nem tesznek hozzá soha semmit, nem érdeklődnek, maximum visszakérdeznek csak.

Nem tudnak mit felhozni, mondani.

Mi ennek az oka, nektek mikor van ez, hogy csak válaszolgatni tudtok valakinek?


2014. júl. 21. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában a te cipődben járok. Egy ideig nincs is baj, mert eléggé bőbeszédű vagyok, de egy idő után már mardosom magam, hogy mit lehetne még ettől a szerencsétlentől kérdezni. Aztán, ha már tényleg nem jut eszembe semmi, akkor elköszönök, mert "mennem kell".
2014. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg ha valakivel egy ideig el tudok normálisabban is beszélgetni, az is csak egy ideig tart, pár beszélgetés után ugyan ez lesz.
2014. júl. 21. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert nem akar veled beszélgetni.

Rám is sokan írnak a kérdéseikkel, válaszolok rá, de nem kérdezek mert lenne jobb dolgom is mint vele beszélni.

2014. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert beszélgetni nem a facebook-on kell.
2014. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!