Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti beszéltek itt gyakorin...

Ti beszéltek itt gyakorin üzenetben emberekkel? és nem úgy értem hogy valamire válaszolt és írt egy üzit és ennyi. Hanem hogy folyamatosan szoktatok beszélgetni, levelezgetni? és ha igen, akkor miért itt? Miért nem például facebookon?

Figyelt kérdés
és mi fogott meg benne anonymus, ha nem is láttad soha, és lehet hogy végigkamuzza a levelezést.. miről beszélgettek?

2014. júl. 23. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, egyszer elkezdtem itt beszélgetni egy sráccal, aztán amikor már megvolt a bizalom akkor fb-re áttértünk...mindenféléről beszélünk, főleg lelki dolgok, már 2 éve :)
2014. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok és kb. 2-3 hét után áttértünk a facre azóta ott beszélgetünk, sőt már találkoztam is közülük 2-vel. Kedvesek, intelligensek és főleg őszinték. Gondolom szerencsém volt, de én elég hamar el tudom dönteni kivel érdemes szóba állni.
2014. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és nem féltek attól, hogyha meglát titeket képen akkor nem fogtok tetszeni neki, és abbamarad a beszélgetés? :/
2014. júl. 23. 20:10
 4/11 anonim ***** válasza:

a beszélgetéshez nem szükséges az, hogy testileg tetszen a másik, de nekem ebben is szerencsém volt.

2. voltam

2014. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, szoktam beszélgetni itt folyamatosan, de még annyira nem alakult ki semmi, hogy facebookon folytatódjék, én szeretek beszélgetni, ha vki ír, akkor nem hátsó szándékot látok mögötte rögtön, az utána úgyis kiderül :) 19/F
2014. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem kapcsán rám írtak vagy hatan de mindegyikőjükkel abbamaradt a dolog, komolyan mondom mindegyik agyament pszichopata volt. :D sokat kérdeztem már itt, de soha egy kérdésemre nem írtak szinte privátot. Nem is értem.


Egy valakivel beszélgetek már egy két hete. Mással eddig még nem sikerült találkozni itt aki normális. :(

2014. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5. vagyok, én normális vagyok ;)
2014. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

és avval a valakivel akivel már régebb óta beszélsz avval miért kezdtetek beszélgetni ?


köszönöm a válaszokat igazán megnyugtató hogy nem csak lelkibeteg emberek vannak itt, vagy olyanok akik mindenkit megakarnak dugni.

megy a zöldkéz mindenkinek aki válaszol!

2014. júl. 23. 22:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Esetemben egy kérdésemre válaszolt és kérdezett valamit, inkább privátot küldtem neki és levél levélt követett. Hát így alakult..


5-ös akkor te a ritka kivételek közé tartozol. :)

2014. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ré a napisten válasza:
Egy kérdés kapcsán ismertem meg és elkezdtünk beszélgetni. Amúgy az sem érdekes, hogy kamu e amit mond mert szerintem jó vele beszélgetni, de én úgy hiszem, hogy csak igazat mond. Facebookon nem tudnánk beszélgetni, mert nekem nincs, de ő sem hozta fel ezt. Amúgy meg nem érdekel hogy ki ő, hogyha érdekes dolog vele levelezni.
2015. febr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!