Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy a fiúkat...

Miért van az, hogy a fiúkat gyerekkoruktól megtanítják a lányok tiszteletére, de fordítva ez nem működik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, egymillió szabály van, hogy mit nem szabad egy lánynak mondani, tőle kérdezni, vagy tenni vele, de visszafelé gyakorlatilag bármit megtehetnek? "Én lány vagyok" vagy "Én nő vagyok", és gyakorlatilag ha fel akarnánk sorolni pár olyan dolgot, ami a köztudatban van, és egy nő nem teheti meg egy férfival, akkor egy sem jut eszünkbe? Miért csak az egyik nemre léteznek szabályok?

2014. júl. 25. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom, hol látod ezt, én sajnos inkább azt tapasztalom, hogy a mai fiúk, fiatalabb férfiak bunkón viselkednek a lányokkal, beszólogatnak nekik, mutogatnak, a képükbe röhögnek. Tisztelet? Ugyan! Néhány kivételtől eltekintve persze.

Ezzel nem azt mondom, hogy a lányok többsége ennél valamivel is jobb lenne. Manapság nemigen adják meg az emberek egymásnak még az alapvető, embernek kijáró tiszteletet sem.

2014. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Mert egy férfban nem okoz gyógyíthatatlan lelki törést ha megkérdezik, hogy hány kg.
2014. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1. Válaszadó

A mai fiatalok senkit nem tisztelnek, nem csak a nőkkel bunkók.

2014. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
A nők lelkileg sokkal törékenyebbek. Ha megerőszakolsz egy nőt, akkor élete végéig szenvedni fog miatta. Egy férfi meg két sör után elfelejti, és éli tovább az életét ahogyan eddig.
2014. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Egy férfit azétr nehezebb megerőszakolni :)
2014. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Ez azért nem teljesen igaz, kérdezz csak meg egy férfit, akit megerőszakoltak (mondjuk el sem merné mondani senkinek), de biztos vagyok benne, hogy rá még nagyobb hatással van, mint egy nőre.

A két sör utáni felejtésről sem gondolom, hogy igaz lenne, az, hogy nem beszél róla, nem jelenti azt, hogy nem zavarja.

Egyébként meg vannak bőven a nőkre vonatkozó szabályok, csak esetleg te nem tudsz róla. Tudnék elég sok példát írni, de szerintem felesleges, ha van interneted, és ide tudsz írni, akkor a google-t is tudod használni.

2014. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Engem se tanitottak meg kiskoromban, hogy tiszteljem a fiukat. Nek ez alap dolog. Viszont, ha en normalis vagyok egy fiuval akkor elvarom, hogy o se bunkozzon. :) Ha kolcsonosen meg van a teisztelet akkor oke. :)


Es altalaban igen is a lanyok torekenyebbek, de nem egy fiut/ferfit lattam mar sirni, mert megtorte az elet.

2014. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
mert a nők értékesebb tagjai a társadalomnak.
2014. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
igen sok fejlodest is a noknek koszonhetunk, lod le magad...
2014. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egy férfi meg két sör után elfelejti, és éli tovább az életét ahogyan eddig."


Mi van???

2014. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!