Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy új személy szeretnék...

Egy új személy szeretnék lenni itt, a virtuális életbe! Hogyan tudnám ezt elérni?

Figyelt kérdés

Egy teljessen új személy akarok lenni az internett hálon, más név, más hang amihez egy jó minőségü hangtorzitó kell, és sok más aprosággal! nem akarok mások képeit letölteni és ugy mutatkozni be! Sok embert ismerek meg, és ha véletlen rossz emberbe botlok nem akarom magam bajba sodorni, ne értsétek félre, nem foglalkozok tényleg olyan rossz dolgokkal, csak elővigyázatosságnak kell! Tudom, ez picitt hülyeség, de ma már sokan csinálnak hasonlókat, és ha már én nem ismerhetem igazán ki ül a másik gép előtt akkor ő se ismerjen engem!

Valami ötletek, vagy tapasztalatok e téren?


2014. júl. 26. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Parancsolj:


[link]

2014. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Új regisztráció. És kész.
2014. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csináld, de én full kiborultam tőle. Igaz, nekem barátaim sincsenek, s utána se lettek.
2014. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!