Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Legyek besúgó? Ha valaki...

Legyek besúgó? Ha valaki hazudik másnak, de én tudom az igazat, jogom van elmondani, hogy "ne higgy neki, hazudik neked! "?

Figyelt kérdés

Ha valaki megkér, hogy kérdezzem ki xy-t hogy mit gondol ...ről, akkor tegyem meg? A kérését teljeseítem!

Vagy ha valaki hazudik előttem, és utána nekem mást mond mint amit annak mondott, tehát én tudom az igazságot, akkor mondjam el az illetőnek, hogy "hé öreg, átver téged!"?


Szóval az rossz dolog tőlem, ha valakit aki elmondja nekem bizalmasan hogy mit gondol az adott személyről, én rohanok a személyhez, hogy "képzeld! xy ezt meg ezt mondta rád! És ezt gondolja, és..."

Szóval ilyet ne tegyek, vagy ezzel csak segítem az embereket hogy ne éljenek hazugságban?



2013. dec. 20. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nincsen ebből az egészből hasznod,akkor az ilyesmit lehetne felesleges sz-arkavarásnak,vagy pletykálkodásnak is nevezni.


velem pont a napokban volt hasonló,egyik ismerősöm előttem szidta a másik ismerősöm.

annyi volt,hogy szóltam neki,hogy a kutyát nem érdekli ő mit gondol róla,én jól kijövök vele,engem soha nem b-aszott át,nem kártékony rám nézve semmilyen szinten,sőt ahol tud ott hasznomra van,ezért menjen máshova ócsárolni.

2013. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*szidta a másik nem jelenlévő ismerősöm.
2013. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tartsd meg magadnak. Majd ha kérdezik, mondd meg, de addig ne
2013. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!