Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit mondjak, ha panaszkodik...

Mit mondjak, ha panaszkodik valaki, vagy vadidegenekkel kell utaznom?

Figyelt kérdés

pl a szomszéd panaszkodott, hogy a párja otthagyta őket, kisgyerekkel egydül, mert egy másikba szerelmes.

egy öreg néni, azt mondta, olyan beteg, hogy ..és itt elsírta magát.

mindkét esetben nagy bennem az empátia, totál együttérzek, de egyszerűen nem jön ki hang belőlem és úgy tűnök, mintha nem is érdekelne.


vagy a harmadik, ez fontos, a barátom hívta a haverjait, hogy vigyenek haza kocsival, ő még marad, jöttek, senkinek nem mutatott be, ők megbeszéltek mindent, mikor hol találkoznak, stb stb, mondták szálljak be, hátul ültünk 3.an lányok, elül 2 srác.egész úton azt sem tudtam mit mondjak, hogy ne legyek kuka.

a sofőr majd' egy óra múlva próbálkozott szóra bírni, de olyan idióta kérdéssel, te is x(ezt nem írnám most le) városba akarsz utazni?

erre megijedtem, hogy igen, mert nem oda megyünk?


2014. júl. 31. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az autós szitunál annyira egyszerűen lehetett volna megoldani. Amikor beültél, vagy már előtte szépen bemutatkoztál volna a többieknek. SZia...X.Y vagyok... Hidd el, utána ment volna a beszélgetés.
2014. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Síráskor én is csak egy papírzsepit tudok felajánlani. Néha valami vigasztalásszerűség kijön de nagyon ritkán.
2014. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

pont ezt akartam elkerülni, hogy "sziasztok x y vagyok.

ez olyan szánalmas így bemutatkozni, laza (nem írném mennyire, de nagyon, ill. túl)haverok, meg srácok, csajok között. túl hivatalos lett volna és ezért nevetséges.

de mintha ez lenne a szokás, akárhova elvisz senkinek nem mutat be, és nekem sem mutatkozik be senki. ez nem egy munkahyely, vagy amolyan "felnőttes" társaság.


a szomszéd esetében gondolkodtam, hogy most kezdjem el vele együtt szidni a férfiakat esetleg, mert ő azzal hagyott ott, hogy "semmibe nézik a nőket"

2014. júl. 31. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!