Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A gólyatábori jelentkezéshez...

A gólyatábori jelentkezéshez mellékelni kell egy bemutatkozó levelet?! Milyen hosszan, milyen részletességgel kellene írnom benne magamról?

Figyelt kérdés

Ti miket írnátok bele? Nem akarok túl unalmasnak tűnni már "első olvasásra".Nem tudom mit illene, mit kellene megemlítenem magamról.

Illetve kézzel írottan vagy nyomtatva illene?


2014. aug. 6. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha adtak meg kritériumokat akkor aszerint, ha semmit az égvilágon nem adtak meg, akkor általános dolgokat rólad. Hobbi, szabadidő, jellem, stb. Amit egy rövid 3-4 perces bemutatkozás alkalmával elmondanál..

Illetve szerintem a kézírásból rengeteg minden kideríthető az adott emberről, és személyesebb is, szóval én a kézzel írottat preferálom.

2014. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kellett semmi ilyesmi.
2014. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én nem mellékelnék semmit, minek ilyen hülyeséget kitalálni? utána meg kifüggesztik valahová vagy minek kell? személyesen megy oda az ember ismerkedni, nem egy bemutatkozó levél alapján, amibe mindenki azt ír, amit akar... legközelebb meg majd aktképet kérnek a gólyatábori jelentkezéshez? pfffff

én annyit írnék kb., aminek az a lényege, hogy nem pár mondat alapján fogsz megismerni, hanem majd személyes a táborba, aztán csőőőőő

2014. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor esetleg az se lenne gond ha nem küldenék ilyen bemutatkozást?

Meg ugye ez semmilyen hátrányt nem fog jelenteni a későbbiekben pl a kollégium elhelyezés kérvényezésénél?!

2014. aug. 6. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:

A gólyatábor ha úgy vesszük nem egy komoly hely, szóval én poénosra venném a figurát.

De ha nem mondták meg, hogy konkrétan hova, vagy mihez kell, akkor szerintem kihagyhatod, mert szerintem a gólyák 90%-a nem fogja megírni.

2014. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!