Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan szerezhetem be a...

Hogyan szerezhetem be a lakóhely távolság igazolást ami a kollégiumi jelentkezéshez szükséges?

Figyelt kérdés
Kollégiumba szeretnék jelentkezni, és többek között kérnek egy olyan papírt is ami megadja hogy hány kilométerre vagyok az egyetem városától, vagy menetjegyet kell csatolnom. Szóval ha mondjuk szegedi vagyok akkor menjek be Tisza Volán(szegedi közlekedési társaság)ügyfélszolgálatához, vagy elég ha veszek egy buszjegyet? (a cél Budapest lenne)
2014. aug. 4. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne vegyél ezért buszjegyet. Menj be a Tisza Volánhoz és kérj egy igazolást. Ha elmondod, miért kell, biztos adnak. ;-)
2014. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megkerdezhezhetem első,hogy mikor távolodott el? Nekem 18 hetesen a széle ralog,panaszom nincs. Azt én is úgy tudom,hogy ha már nincs rajta,akkor már lehet természetesen szülni. Viszont ha igen,akkor programozott császár szükséges. De akkor meddig kell változnia? Mert gondolom akkor nem hagyhatják,hogy 40 hétig bent maradjon a baba. Hiszen akkor a vajudas is veszelyes lehet
2017. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oh, ezt nem ide szantam :( bocsi
2017. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!