Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Leforditja nekem valaki ezt a...

Leforditja nekem valaki ezt a nemet mondatot? "Hey baby du bist nicht nur der hammer, sondern der ganze werkzeugkasten Xdd"

Figyelt kérdés
Gondolom valami gunymondat lehet ,mert bar en nem tudok nemetul, google forditival neki estem es semmi ertelmet nem talaltam. . Elore is koszi

2014. aug. 7. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Hé, bébi, te nem csak a kalapács vagy, hanem az egész szerszámosláda Xdd"
2014. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Google fordító is pont ezt adta ki... nem tudod mire érthette ezt egy fiú? (15/L) mert komolyan nem értem.
2014. aug. 7. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö jol fordította, de azt nem írta, hogy ha vaklakire/valamire azt mondják, hogy "Hammer", az a tetszés felösfokát jelenti. Az adott mondatot úgy kell érteni, hogy te nem csak szuper jó vagy, hanem még ez is fokozva van.
2014. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azaz annyit jelent, hogy nagyon tetszel neki!
2014. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az h du bist der hammer azt jelenti, hogy király vagy, cool, na érted :D De a hammer kalapácsot jelent szó szerint. Tehát szó szerint azt jelenti, amit az első írt, de az a jelentése, hogy hé bébi nem csak hogy nagyon jó vagy (jól nézel ki), de atommegabrutál jó :D Szerintem nem gúnyosnak szánt a mondat, inkább vicces bók.
2014. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ohh ez egy kellemes csalódás!:D köszönöm!
2014. aug. 7. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!