Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítja nekem ezt valaki?

Lefordítja nekem ezt valaki?

Figyelt kérdés

Tisztelt Igazgató ,

A nevem xy és 15 éves vagyok. Magyarországon élek és minden álmom az, hogy egy Amerikai iskolában tanulhassak. Sajnos csak most jutottam el odáig, hogy ki tudok menni Amerikába.

Rengeteg Amerikai gimi weboldalait nézegettem, hogy melyik lehetne az amelyik megfelelő számomra és akkor rátaláltam a yx oldalára és nagyon tetszik.

A segítségét szeretném kérni, hogy esetleg járhatok-e oda?

Mindig érdekelt, hogy milyen egy Amerikai gimibe járni, de főleg nyelvtanulás szempontjából szeretnék kimenni.

Az angol nyelvtudásomon nagyon sok javítani való van, nem igazán tanultam angolt, de nagyon tetszik a nyelv és szeretném megtanulni. Szerintem a legjobban olyan emberek között tudom ezt megtanulni, akik az én nyelvemen nem beszélnek.

Az utolsó évemet nagyon elrontottam, mert kiderült, hogy komoly betegségem van, így nagyon sokat hiányoztam az iskolából és most szeretném újra megcsinálni.


2014. aug. 3. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ha 1 ilyen levelet nem tudsz megírni angolul, akkor nem vesznek fel sehova. Társalgási angol szint kötelező.Ingyen nem tanulhatsz, csak fizetősbe ,az pedig drága.
2014. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a Rotary Club szervez cserediák programokat, hívd fel őket. Budapesten vannak.Ez sem ingyen van. Valamibe ez is kerül.
2014. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne előbb magyarul megtanulni, kérdező.
2014. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!