Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell úgy beszélgetni...

Hogyan kell úgy beszélgetni valakivel chaten, hogy pörögjön a beszélgetés, és ne rendőrségi kihallgatás jellege legyen?

Figyelt kérdés
Mert mindig én kérdezgetek a másik válaszolgat többnyire, de ő sose írna, meg magától nem nagyon tesz hozzá semmit a beszélgetéshez. Ezzel mit lehetne kezdeni, hogy ne így legyen?
2014. aug. 8. 08:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg mi az oka?
2014. aug. 8. 08:32
 2/6 A kérdező kommentje:
Már jópáran mondták, hogy úgy érzik magukat amikor velem beszélnek, mintha rendőrségi kihallgatáson lennének.
2014. aug. 8. 08:35
 3/6 anonim válasza:
hát talán próbáld meg őket érdeklő témákat kérdezgetni,attól független h az téged esetleg untat.hagyd h kibeszéljélk egy kicsit magukat és majd idővel talán alakul a beszélgetés.:)
2014. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs kedvük beszélgetni. Aki akar,az tud is mit írni,meg próbál bedobni témákat.
2014. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem ez pl nem beszélgetés. én sem szeretem, ha faggatnak, én meg mem vagyok olyan típus, hogy hülye kérdésekkel erőltessem magam. nem mindenkivel tudok beszélgetni, de akivel megvan az összhang, órákig szünet nélkül is eldumálok.
2014. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél valamit a kérdések elejére. Vezesd be. Pl: azon gondolkoztam,te.. vagy vajon..? És elárulom az emojik mindent feldobnak😉
2017. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!