Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen egyszerű profilképet...

Milyen egyszerű profilképet készítsek Facebookra?

Figyelt kérdés

Sose vagyok megelégedve azokkal a képekkel, amiket csinálunk. Most megpróbálnák valami egyszerűt de mégis olyan jót készíteni. Hogy javasoljátok? Milyen helyen, esteleg valami képszerkeztővel készíteni? Mármint kicsit finomítgatni mondjuk Photoshoppal?


F/15



2014. aug. 8. 21:46
 1/8 anonim válasza:
Szerintem padon, rovidgatya(terdigeros) polo, es mosolyogj! Ps nem kell semmikepp, de egy jo kis effektet ratehetsz, pl retrica-val. 14/L
2014. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ja, es ne magadrol csinalj kepet hanem mas csinalja
2014. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és ha már a pad, akkor ne a padon ülj, hanem a támlán :D
2014. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

úristen jelenleg nekem is ez a legnagyobb problémám. (oké, csak majdnem.) rólam mondjuk iszonyat nehéz normális képet csinálni, bárki kreatív itt megdobhatna pár tippel :D

egyébként, a padtámlás ötletet támogatom. mondjuk stílusfüggő. szerintem elmehetnétek valami szép (nem giccses, egyedi) helyre sétálni, és egész nap kattintgatni, tény, hogy időigényes, de egész biztos fognak jó képek születni. vagy nekem azok a képek is tetszenek, amikor az alany csak úgy ül egy padkán valami nagyváros-fílingű utcában, nem is kell mosolyogni se hozzá, egyszerű és nagyon jól néz ki. szerintem. főleg ha fekete-fehér.

képszerkesztőt bármit használhatsz, csak ne vidd túlzásba.

jaj és we heart it-ról meg tumblrről is szerezhetsz jó ötleteket:)

18L

2014. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
elso vagyok, igen, a tamlan ulo jo otlet! Uhy is jo ha nem a kameraba nezel hanem oldalra, es nem mosolyogsz
2014. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, rajzoltam neked három tipikus profilképet:


[link]


[link]


[link]

2014. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D azok a rajzok marha jók :D
2014. aug. 8. 22:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat jók a rajzok! :D
2014. aug. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!