Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki olyan profilképet tesz ki Facebookra, amin a barátjával/barátnőjével smárol?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy ez elég intim dolog ahhoz, hogy csak az adott két emberre tartozzon. Oké, hogy boldogok meg minden, de szerintem ez már kicsit túlzás. Ráadásul mikor alatta elkezdenek ömlengeni egymásnak... Olyan műnek tűnik az egész... Mintha nem is igazi kapcsolat lenne, csak valami színjáték, előadás a közönségnek. Szerintetek?

2014. jún. 3. 01:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Szeretik világgákürtölni az én tulajdonom, rá se nézzetek.

Az egész facebook-os világ elég beteges. Persze vannak hasznos tulajdonságai 1/100 arányban kb.

2014. jún. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Nagyjából 1et értek. De azt nem értem ha ennyire zavar minek foglalkozol vele?
2014. jún. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
A Facebok az ilyen. Kevés az értelmes ember ott. Hát még akik kutyával teszik fel magukat.
2014. jún. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a legtöbb olyan szörnyen beállított...mert ha valaki lekapja őket smárolás közben akkor oké, bár én sem értem miért kell ilyen intim dolgokat megosztani.
2014. jún. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Amikor az ember szerelmes és boldog, sok bolondságra képes. Engem nem zavar mások boldogsága, inkább jó érzéssel tölt el. Mondjuk én már nem tennék ki ilyen smárolós képet magamról, mert ez már tényleg vicces lenne 50 évesen, és azt hiszem a gyerekeink is megrökönyödnének, de egy 20 évesnél még elfogadom.
2014. jún. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet. A magánéletünk csak ránk tartozik.
2014. jún. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Bukor Peti ***** válasza:
ezek a fényképek senkire nem tartoznak. nagyon nem szeretem ha ilyen képeket töltenek fel. se profilképnek se sehova.
2014. jún. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

mi a bajod a kutyas kepekkel? :@

(mmint remelem nem smarolos kepre gondolsz xD)

de h felteszem a kutyam, mi baj akkor?

2014. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Erre csak azt mondom, hogy egy kapcsolat minőségét nem a kirakat határozza meg.

Lehet több oka, hogy miért akarják világgá kürtölni, és nem feltétlen gondolok róla rosszat. Az "ömlengés" sem feltétlenül mű. Persze, van, akinél az, én is ismerek olyat.

De ettől még nem biztos, hogy aki csókolózós képet kitesz, annak ne lenne őszinte a kapcsolata.

2014. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem van olyan ismerősöm, akinek ilyen smárolós képe van kint lány), de közben meg tudom róla, hogy a pasija elég sűrűn veri (nem a faqrkát). Naí de persze kifelé azt szeretné mutatni a volt osztálytársaknak, távoli ismersöknek, stb. hogy ő milyen boldog és minden rendben vele.
2014. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!