Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mért kell ilyeneket csinálni...

Mért kell ilyeneket csinálni 13-14-15 évesen? 14/L

Figyelt kérdés
Nagyon idegesit engem a sok tini akik teletöltik a netet selfie-ejikkel, és mért kell ennyi idösen szexuális életet élniük.? Szerintem undoritóak. Milyen lessz a világ 20 év múlva.? Milyenek lesznek a gyerekeik.? Nagyon fel tudnak idegesiteni. Ti mit gondoltok ezekröl a tinikröl.? Vagy csak én vagyok a hülye hogy én nem fekszem össze senkivel, nem selfie-zek, nincs barátom, mert én a nagy Ö-t várom.?
2014. aug. 9. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Igen te vagy a hülye, azért mert a lesz csak egy sz és nem kettő.

Szerintem rohadtul nincs közöd ki mit selfiezik és ki hogy él nemi életet. Törődj magaddal

2014. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te vagy hülye, mert felbosszantod magad ezen. A selfiek lehetnek idegesítőek, de akkor csak kövesd ki őket Facebookon vagy bárhol máshol. A szexuális élet pedig mindenkinek a magánügye és hogy hány évesen, mikor, kivel akarja csinálni.
2014. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek:) Legyél gyerek, amíg lehet...
2014. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert jó érzés és rengetegen csak a jelennek élnek. Naponta jön egy ilyen kérdés. Ha elég érett vagy csináld, nem kell a sablonszöveg, hogy: "Jaj végre egy 14 éves aki nem csinálja, aranyozzuk be a nevét." Azt akarod elhitetni, hogy te csak jó modorból nem csinálod, pedig te is kapnál az alkalmon. Ha mondjuk ugyanúgy alakul az életed mint annak az ismerősödnek aki ezeket 2-4 évvel korábban kezdte, nem fogod visszasírni?

Vagy beállsz közéjük, vagy szidod őket a neten. Mindenki csak ezt a kettőt tudja csinálni.

2014. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem csak nálunk van ilyen, Amerikában, Japánban sokkalta durvábbak történnek.

Pl Japánban fiatal gyerek szexmunkások is vannak akik veled egyidősek, és már javában túlteljesítenek még egy 40éves nőt is, pusztán szórakozásból és idő bőségében, csinálják.


Buta a világ, pl azért mert eljárok konditerembe, már azt hiszik rólam a nők, hogy na ez is biztos nagy erőszakos stb

22F

2014. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem undorítóak."

Csak elmondta a véleményét és hogy ez nem tetszik neki. Szabad véleménynyilvánítás van.

Nem, nem vagy hülye, szerintem jól teszed. Azonban, beleszólni, változtatni rajta nem nagyon tudsz és nem is javaslom, mert szabad akaratuk van és az ő döntésük.

2014. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

14/F

Nekem mindenkiből elegem van (főleg az általad megnevezett kategóriából, sőt, szinte minden aktívabb közösségi emberből, aki manapság "menő"). Barátnőm se volt sose, pedig 14 éves vagyok. Engem mindenki utál, de kénytelen vagyok sz@rni bele. Egyszer teljesen elb**ztam, és azóta én vagyok a looser, annak ellenére, hogy vannak az osztályban is nálam gyengébbek, kisebbek, "rondábbak", hülyébbek. Ha te nem vagy olyan helyzetben, mint én, inkább vegyülj el az idióták között, amíg teheted, ha nem akarsz olyan sz@r életet, mint az enyém.

2014. aug. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Előző vagyok: a mai veled egyidős lányok 50-60%-a nem szűz, és 90%-ának van barátja. (a maradékból 9,99 ronda/kövér, a maradék 0,01% olyan mint te). De örülök neki, hogy tényleg létezik az a kategória, mint te, nem menthetetlen eszerint a világ...
2014. aug. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az összes selfie-ző, züllő, szexelő tinédzserből minimálbéres rakodómunkás, tinianya, alkoholista, drogfüggő, vagy drogdíler lesz. Csak te leszel valaki, csak te fogsz sikereket elérni, hiszen te egy mások felett álló, különleges ember vagy. Ezt szeretnéd hallani, ugye?



Az a helyzet, hogy ez nem így van. Egy normális tinédzsernek semmi baja sem lesz a selfiezésből, a korán kezdett nemi életből, a züllésből. Ha a többség tényleg szaréletű féreg lenne a tinédzserkora miatt, szerinted hol tartana a világ?

Te vagy az, aki kimarad a "buliból". Nem vagy különleges, nem vagy jobb, csupán megtagadod magadtól a saját tinédzserkorodat, ami a lázadásról, a határok feszegetéséről, a pozitív és negatív tapasztalatok szerzéséről szól.


Hülye vagy, mert végletekben gondolkodsz, és másokkal törődsz magad helyett. Én még soha életemben nem szidtam, vagy néztel le valakit azért, mert nem bulizott, nem élt szexuális életet fiatalkorában, vagy hasonlók. Ezzel nincs baj. Van akinek ez nem jön be. Viszont az felidegesít, ha azt hiszik az erkölcscsősz, önjelölt szentek, hogy rossz sorsra van ítélve, aki nem úgy viselkedik mint ők.

2014. aug. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!