Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha odamennékm "szia...

Lányok! Ha odamennékm "szia meghívhatlak egy italra? ", és ilyeneket kérdeznék, hogy hívnak, mit szeretsz csinálni, stb meg ilyenek, az milyen lenne, nem lenne nyomulós?

Figyelt kérdés

Mert táncolni biztos nem táncolnék, mert ratyin táncolok, a tánc feltétlenül kell?

ÁÁ már nagyon régen voltam discoban, na és azt szeretitek ha a fiú józan vagy azt ha részeg? Gondolom azt ha józan.



2013. nov. 5. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
De.
2013. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

én egyszer meg akartam szólitani egy lányt részegen de pont csuklottam egyet és sugárban lerókókáztam a bárpultot aztán sietve eltávozott a helyszínről a helyről meg kitiltottak :(

azóta nem scajozom

2013. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A meghívhatlak egy italra kezdés szerintem tökéletes. Ha igent mond a lány, akkor mehet tovább az ismerkedés. Ha nemet mond, az meg egyértelmű. :)
2013. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Ha jól nézel ki nem nyomulás, ha rosszul, akkor minden az.
2013. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha jól nézel ki,jól vagy felöltözve és magabiztosságot sugárzol akkor akár -kis túlzással- az anyjukat is szidhatod,ha nem nézel ki jól,nem vagy jól öltözve és nem vagy magabiztos,akkormeg teljesen mindegy minden.
2013. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Az 5-ösnek igaza van. Minden azon múlik, h jól nézel-e ki, minden más mellékes.
2013. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

egyszer odajött hozzám egy srác.

- iszol valamit?

mondom nem. (nem volt szimpi)

erre ő:

- hanem???


azt hittem megfejelem a pultot :D

2013. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy táncolsz, tanulj meg pár tánclépést és karmozdulatot, de a legfontosabb, hogy ÉREZD JÓL MAGAD. Jó dolog tánc közben csajozni, nekem az a kedvencem, de lehet máshogy is.


Részeg ne legyél, mert visszataszító a csajoknak (kivéve, ha már ők is alig állnak a lábukon), ha nagyon izgulsz, mehet egy-két feles, de ne csinálj belőle rendszert. :D


Az italmeghívás az esetek nagy részében gáz, mert úgy jön le, hogy egy itallal akarod megvásárolni a nő idejét és figyelmét. Persze működhet, de minek kockáztasd meg, hogy csak lehúznak egy piával? Ha már beszélgettek pár perce, esetleg csók is volt, akkor meghívhatod valamire, előtte felesleges.


Az "interjúkérdésekkel" (hogy hívnak, hol laksz, hol tanulsz, gyakran jársz ide) meg csak csínján, mert könnyen unalmassá válik és a nő úgy érezheti magát, mintha épp a Gestapo kihallgatásán lenne. :D


Kérdések helyett jobb feltételezéseket tenni, pl. "hol tanulsz?" helyett "te tuti közgázos vagy". Itt visszakérdez, hogy miből gondolod, és máris van egy csomó irány a beszélgetésben, amerre el tudsz indulni.

2013. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Na és ha szarul táncolok és inkább hagyom is a táncot az baj? Feltétlenül kell a tánc?
2013. nov. 5. 20:56
 10/17 A kérdező kommentje:
ja bocs nem vettem észre, hogy írtál a táncra.
2013. nov. 5. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!