Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megharagudnátok a beszélgetőtá...

Megharagudnátok a beszélgetőtársatokra (facebook chat) emiatt? Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Ha bejelentitek neki este, hogy ma korábban le kell mennetek, mert másnap reggel temetésre mentek, és ő látszólag bármi együttérzés, érzelem nélkül elkezd kötözködni hogy ugyan már miért akarjátok itthagyni egyedül, meg ő még beszélgetni szeretne.

Ez számotokra mennyire lenne sértő?


2014. aug. 11. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

engem nem érint rosszul egy temetés...máshogy szemlélem a halált mint sokan mások...de ha menni akarok aludni vagy a dolgomra akkor megyek...nem sértő, megmondom, hogy megyek és megyek is...nem sértődöm meg...


21F

2014. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem túl kedves reakció a másik fél részéről, megértem, ha emiatt sokan megbántódnak, bár engem az ilyenek sosem érintettek meg úgy igazán. Temetéssel vagy anélkül ha mennem kell - mennem kell. És ha neki annyira beszélhetnékje van biztos talál még legalább 200 embert erre a célra.
2014. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem alapból zavar a "maradj még" duma. Ha nincs kedvem, dolgom van, fáradt vagyok, akkor lelépek.


temetéses dolognál attól is függ, kit temetnek, ha valami távoli ismerős, akkor nem úgy érint mintha közeli családtagot. De alapvetően elég bunkó dolog ezt leszarva marasztalni a másik felet, bár örihari ebből nem lenne.

2014. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, ez a "ne menj már még" meg a "ráééérsz"

Meg a nagy f..szt!

2014. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!