Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik (főleg lányok) 5-10...

Akik (főleg lányok) 5-10 percenként felmennek Facebookra, mégis MI A MÉNKŰT chatelnek ott, hogy évek alatt sem unják meg az állandó ott levést?!

Figyelt kérdés

Ha nem inged, nem veszed magadra, ne sértegess tök fölöslegesen. Kösz.


Témához visszatérve, el nem tudom képzelni, MIT és MIRŐL lehet a barátnőkkel/barátokkal ott beszélni, de egy csomó emberke van (főleg lányoknál vettem észre), akik ilyen embertelenül gyakran 5-10-15 percenként mennek fel Orcakönyvre. És nem posztolnak, de nem ám, tehát nem tevékenykednek ott semmit, mert azt rögvest látnám, így kizárásos alapon MARAD A CHAT. 5 percenként.


PLUSZ(!) még van mikor a csevegés mellett óráig/órákig folyamatosan fent is vannak pl. esténként - gondolom tovább pletykálni.


Félreértés ne essék:


NEM azzal van bajom, hogy vannak akik folyton fent vannak chatelni, azzal sincs gond, hogy kivel csacsognak annyit, amit nem értek az az, hogy:


Hogy nem unják meg? Hogy nem fogynak ki a témából? Mit lehet olyan irgalmatlan sokat hujj-de-érdekfeszítő dolgokról beszélni, hogy KÉTPERCENKÉNT FENT KELLEJEN HOZZÁ LENNI???!!! Gépen, mobilon, mindegy.


Ilyesmikre szeretnék válaszokat kapni.



2014. ápr. 6. 11:07
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
51%

Degenerált vagy. :)

Én sem vagyok fent csak max 1 órát.. (napközben egyáltalán) de igenis lehet beszélgetni. Ugyanúgy ahogy Te élőben a barátaiddal elbeszélgetsz ez úgyanúgy megtehető Facebookon vagy bárhol máshol chaten is. Mielőtt aztmondanád, hogy még valaki aki fb őrült.. nem nem vagyok..rég letöröltem volna, de van 1 nagyon-nagyon jó barátom 300km-re tőlem akivel sajnos csak így megy a kommunikáció. :|

15l

2014. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ideje volna elgondolkodnod az életeden saját érdekedben, ha valóban fingod nincs mért szeret az ember a barátaival beszélgetni. Ez nem olyasmi, amit megunsz... Ha megunod, elve nem is beszélsz vele, trivialitás. Téma meg van bőven, tekintve, hogy 1000 dolog törétnik az emberrel egy nap, nem is beszélve a virtuális világokról, játékok, hírek stb.
2014. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered az MSN-t? Ez ugyanolyan. Csak itt nem a gép előtt ülnek órák hosszat, hanem bármikor előkaphatják a telefont és chatelhetnek. Nem tudom hogy ismered-e azt az érzést amikor van 1-2-3 iszonyú jófej haverod, akikkel órákat tudsz dumálni.. Az én környezetemben leginkább a fiatalabb korosztály csinálja ezt. A húgom 15 éves és szó szerint egész nap a telefonját bújja. Számomra idegesítő, de megtudom érteni. Az én időmben az MSN volt ilyen.
2014. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
42%
Teljesen igazad van.. egy degenerált világ degenerált termékea faceebookk..egy mátrixa mátrixban, remélem nemsokára megszűnik.
2014. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:

Szerintem neked inkább egy konkrét személlyel van bajod, mert elég ingerült "hangvételű" a kérdésed. Szóval inkább azon gondolkodj el, hogy mi váltotta ezt ki, hogy ennyire haragszol azokra, akik facebook-on lógnak egész nap.

Amúgy azt én sem értem, hogy hogy nem unják meg, szerintem legtöbb esetben csak bejelentkeznek chat-re és lehet nincsenek is ott a gépnél, csak úgy hagyják vagy nem tudom, nincs ötletem. Vagy már csak megszokásból vannak fent.

2014. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

"Szerintem neked inkább egy konkrét személlyel van bajod, mert elég ingerült hangvételű a kérdésed." Igen az első kettővel, írtam, hogy ha csak sétegetni képesek (alaptalanul!), akkor kussoljanak, nem kell a hülyeség. Úgy látszik, még így sem volt pár embernek elég világos már a kérdés eleje.


Ötödik: amúgy nem konkrét emberrel van bajom, hanem (bármily hihetelen is pár hót' fiatal 15(!) éves leánynak, szinte még nem is élt, de már oltogat, röhej)


SZIMPLÁN CSAK


nem értem, mi a ménkűt lehet ott (akármilyen jó haverok is) egész nap pletykálkodni.


Ennyi, semmi több. Tényleg.


Nincs bennem harag a durva hangvétel ellenére, hanem teljesen egyszerű meg nem értés.


Még egyszer írom - akámilyen jó haverok is...


Nem a rák ellenszerét kutatják, nem orvosi műszereket terveznek, nem Marxista filozófiákról beszélnek, nem a legújabb kisregényüket vitatják meg, hanem, ahogy páran írták előttünk, ilyen hót' hétköznapi hülyeségekről csacsognak csupán.


Csak azt nem értem (újból leírom, szépen kérdezem/kérdeztem, mindenki nyugodjon le a csába, nem kell a feszkó) mit lehet ilyen béna dolgokról ANNYIT beszélgetni, hogy 5 percenként fent kelljen hozzá lenni.

Nem az a baj, hogy kik és kivel, ahnem a MIT. ^_^

2014. ápr. 6. 11:44
 7/23 A kérdező kommentje:
Négyes: jól mondod, de szerintem nem fog. :(
2014. ápr. 6. 11:45
 8/23 A kérdező kommentje:
Te is jól mondod ötös (a végén), jómagam is remélem, hogy csupán megszokásból mennek fel, vagy felmennek a chatre mobilról, és "úgy hagyják", de nem foglalkoznak vele.
2014. ápr. 6. 11:47
 9/23 anonim ***** válasza:
48%
Magányosak nagyon az folyton chat-elő emberek és azok is, akik társkeresőkön lógnak.
2014. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor szerinted, hogy egy ilyen "5 perces" lánynak lenne egy normális emberi kapcsolata, vagyis egy szerető barátja, szerinted csökkenne az ott levés iránti igénye, meg a fent töltött idő is?
2014. ápr. 6. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!