Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen ajándékot illik venni...

Milyen ajándékot illik venni egy sztárnak, ha sok idő után ismét telálkozót beszéltek meg vele?

Figyelt kérdés

Szeretnék normális válaszokat kapni,ezért kérlek titeket írjatok.

Van egy sztár\celeb ismerősöm,akivel holnap ismét találkozhatok én és a csajom. Szeretnénk kedveskedni neki valamivel. Szerintetek mi legyen az? Nekem a Pezsgő jutott eszembe. De nem tudom,másnak milyen véleménye van efféle ajándékozásról. :)

Várom a válaszaitok,kérlek ha elolvastad válaszolj. :) Köszi



2014. aug. 14. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amit szeret.
2014. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pezsgő az jóötlet,de akkorvalami jó minősègűt.
2014. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Siralmasak ezek a kérdések. Mit vegyek a barátomnak, unokatesómnak, egy sztárnak... minimális információk nélkül, hogy az illető milyen nemű, melyik korosztály, nagyjából miket szeret, mi a hobbija, a munkája, bármi... nesze, találj ki valami tökéletes ajándékot valakinek, akiről semmit, de semmit nem tudsz.
2014. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit, mi a fenének. Hívd meg egy kávéra, az elég lesz.
2014. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te ismered.Mi pedig nem.


Egy jó minőségű pezsgő,bor,pálinka,whisky stb szerintem jó ha férfiről van szó.

Ha nőről a pezsgő megint csak jó lehet,illetve csoki különlegességek,szereti a kávét/teát akkor vmi különlegességet.


Legyen fantáziád,na meg mégis csak egy ember,attól mert híresebb. Csak pl ha már ajándékot adsz bárkinek legyen minőségi és különleges.


Én pl anyum barátnőjének adtam egy drága pezsgőt köszönet képpen,amiért segített az érettséginél felkészülni:) Tudtam,hogy szereti a pezsgőt és anyummal mindig csak az olcsóbb fajtát isszák.Én meg megleptem egy drágával nagyon örült neki :)

Ha ismered az embert és úgy adsz neki vmit az a személyes.Nem az hogy kérdezed idegenektől akik sem téged,sem a másik személyt nem ismerik.

Mondhatunk bármit,ha esetleg az illető nem is szereti azokat a dolgokat:))

2014. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat,főként a kedveseket és megértőeket. Sajnálom,hogy nem írtam ki a többi infót róla.

Humorista,férfi és 24 éves. De a Pezsgő lesz a legjobb szerintem. 1000köszi! :)

2014. aug. 14. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!