Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Olyan buliba megyek, ahol a...

Olyan buliba megyek, ahol a barátnőmön kívül senkit sem ismerek. Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. A legjobb barátnőm szervezi a bulit, és akit még ismertem volna, az lemondta. A barátnőm mesélt a meghívottakról pár szót, de nem vagyok valami nyílt személyiség sajnos, hogy rögtön el is tudjak velük dumálni, főleg ha ők még ismerik is egymást. (Nem mind, csak a többség.) Egyébként meg olyan buliba sem voltam, mint amilyen ez lesz. (Lesznek ott nálam idősebbek, akik hoznak piát, cigit, vizipipát. Eddig olyan tásaságban voltam, akik ilyen "mintadiák kitűnök közülük, hogy kipróbáltam a cigit és ittam már alkoholt.) Kicsit aggaszt, hogy ne rúgjak be, meg hogy ellegyek a társasággal, de a lagjobb barátnőm szülinapi buliját már csak nem hagyom ki... Hogy fokozva legyen az élvezet, még tegnap láttam egy elég durvát Budapesten (amitől még aludni se tudtam az este), és most egyedül kell beutaznom egy órát a helyszínre. (Szívem szerint csukott szemmel mennék, csak hát azt nem lehet. xD) Mondjuk ez még nem is annyira lényeg, bocsi a hülye szövegelésemért... Szóval, tudtok valami tanácsot adni? Pl. az ivás mértékével és a beilleszkedéssel kapcsolatban.

2014. aug. 14. 14:37
 1/3 A kérdező kommentje:
*mintadiákok, legjobb
2014. aug. 14. 14:40
 2/3 anonim ***** válasza:

inni mindenképp!! 3 pohárral először, aztán, ha úgy érzed, akkor lehet 4. és 5. pohár is. több már ne nagyon. mondjuk én a bort szeretem, és 1 feles pálesz, meg 4 deci bor egy estére tökéletes :)

akkor úgy el tudom engedni magam, átadni magam a hangulatnak, szeretek mindenkit, mosolygok, nevetek, jól érzem magam :) barátnőd meg majd segít, bemutat a többieknek, csak azért mondd neki, hogy erre szükséged lenne! :) lehet magától nem csinálná :D

2014. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A pia mennyiségét azt neked kell érezni, hogy meddig esik jól. Mi nem tudjuk, hogy te mennyire bírod. Ha eddig nem nagyon ittál, akkor nem hiszem, hogy sokat kellene. És egy jó tanács, hogy inkább ne keverd a piákat, igyál 1-2 félét, de 4-5-t :D És amikor úgy érzed, hogy már jól érzed magad, akkor ne igyál többet. :)
2014. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!