Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen tippeket tudnátok erre...

Milyen tippeket tudnátok erre adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Voltam már többször vendégségben,de már 2x is előfordult,hogy sokáig maradtam.A múltkori esetnél pl. másfél órát kb.Ez nem tudom mennyire sok,csak az a baj,hogy késő délután történt az eset.De a korábbi is.

És,most bármilyen hülyén hangozzon is,de azt szeretném kérni hogy adjatok erre tippeket:hogy ne maradjok sokáig.

Tudom hogy erre nehéz választ adni,csak..hátha van tippetek.Órám ugyan szokott lenni,de a múltkor nem is nagyon nézegettem egy idő után,részben azért is,mert valahogy illetlenségnek gondoltam beszélgetés közben azt nézegetni.Talán azt hinné a vendéglátóm,hogy nem figyelek rá,vagy nem tudom.Nem is akartam sokáig maradni,de egyik témából jött a másik,szóba kerültek közös ismerősök,a vendéglátóm is sok kérdést tett fel,de főleg mikor aktuálisabb,számomra fontos témákról beszéltünk,nem tűnt fel annyira az idő múlása.De én meg attól tartok,hogy mi lesz ha illetlennek tűnök majd,pedig nem akarok az lenni sosem(valójában illedelmes vagyok,még az idegenekkel is-ettől eltekintve biztos).És erre nem tudnátok valamit kitalálni nekem?Mert nem akarom hogy ez legyen minden vendégség után.Nem akarok illetlen lenni.


17/L



2014. jún. 4. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért a két eset után bárki azt mondta hogy illetlen voltál?
2014. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát,a szüleim szerint sokáig voltam.

Meg,például a múltkori esetben nagyjából 19:30 vagy 35 volt mikor kijöttem.Vagy ez csak nekem tűnik későnek?

2014. jún. 4. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak neked tűnik későnek.
2014. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!