Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális hogy ez van velem?

Normális hogy ez van velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A felől szeretnék érdeklődni hogy az normális dolognak számít ha en sosem tudok valakire igazán haragudni? Ezt úgy ertem hogy ha például valaki megbánt valamivel vagy esetleg ossze veszek valakivel akkor igen abban a pillanatban es meg utanna is tudok ra haragudni de nem hosszú tavon. Volt mar példa olyanra hogy valaki becsapott engem es akkor rosszul esett meg mérges voltam de az se tartott sokáig...kb 1 nap volt es a barátaim meg mind azt mondtak h igazán haraghatnek az ilyenre es hogy nem kene mindenkinek mindent olyan könnyen el néznem. Szerintetek jol van ez igy hogy senkire se haragszom sokáig? Kérlek segítsetek mert magam nem tudom eldönteni. Helyesírási hibákért es ékezetekert bocsánat,telefonról vagyok.
2014. aug. 18. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mondanám teljesen annak. Én is ilyen vagyok, és sokan kihasználják ezt, haragudnék, lenne is okom, de szimplán nem tudok, nem érzem akkora hatalmas tragédiának egyik esetet sem, hogy hónapokig, akár évekig haragudjak az illetőre, pedig csaltak már meg. Fel-feljönnek az indulatok időnként, de sosem maradnak sokáig, általában 4-5 nap, és vége az érzésnek. 21/f
2014. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szintén ilyen vagyok és ahogy az első válaszoló írta, nálam is megesik, hogy kihasználják. Megszokják, hogy nyugodtan "bánthatnak", én úgy is megbocsájtok nekik. Ez igaz, de a bizalom feléjük egyre kisebb lesz. Mindig próbáltam ezen a tulajdonságomon változtatni.

Szerintem nem haragtartónak kell lenni, csak felismerni azt a határt, ahonnan már fenntartásokkal kell kezelni a másik embert. És ezzel hosszútávon nem jár jól az, aki kihasznál emiatt.

2014. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ijen vagyok.És persze ezt ki is használják akárki akármit csinál nem szoktam haragudni rájuk viszont lassan vanak olyan emberek akiket már kifejezeten utálok(Mer mindig nyomorékoskodnak)
2014. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!