Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti miért gyakoriztok és...

Ti miért gyakoriztok és milyen gyakran léptek fel az oldalra?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minél magányosabbnak érzem magam, annál gyakrabban, most speciel félóránként frissítem az oldalt, nem írok ki kérdést, hogy beszélnék valakivel, vagy kutatok ilyenek után, szimplán ilyenkor jó kicsit úgy érezni, hogy segítek, még ha arról is van szó, mi legyen az ebéd, vagy milyen filmet nézzen meg valaki.
2014. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A trollokat leszámítva ez az oldal úgy működik mint egy jó társadalom. Aki orvos, annak segítenek, hogyan szereljen össze egy számítógépet, aki pedig informatikus annak megmondják mi jó a fejfájásra.

Amikor gép előtt vagyok én is ránézek fél óránként az oldalra, sok érdekes személyiségű és gondolkodású emberrel lehet találkozni. Én is szívesen segítek, mivel nekem is segítenek.

2014. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdéseket keresek, amikre megpróbálok válaszolni vagy épp én is fel szoktam kérdéseket tenni, ami érdekel vagy hiányos az ismereteim róla. E mellett ismerkedni szeretnék lányokkal. Majdnem minden nap feljövök.
2014. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mert itt kétségek nélkül fel tehet kérdéseket az ember anélkül hogy valaki rájönne hogy ki is vagy valójában ,mivel mindenkinek vannak gátlásai és titkolni valói így jobb ha úgy kérdezhet és kaphatsz választ hogy nem kell megmondani hogy ki vagy :)
2014. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!